پیچگوشتی شارژی رونیکس 8505

معرفی به دوستان اشتراک گذاری

نحوه کار کرد پیچگوشتی شارژ 8505 رونیکس

پیچگوشتی شارژی رونیکس 8505

پیچگوشتی شارژی یا دریل شارژی ؟

بسیاری از افراد در انتخاب محصول بین این دو گروه به تردید می افتند و نمی دانند کدام محصول را خرید کنند . اولین ابزار شارژی که به بازار آمد یک پیچگوشتی شارژی بود که مانند دریل شارژی بود ولی بدون سه نظام و مخصوص باز و بستن پیچ بود و دارای کنترل سرعت بود ولی به مرور زمان این نوع ابزار کاملتر شد و جای خود را به دریل شارژی داد و دارای کارایی بیشتری شد به عنوان مثال دارای هرز گرد شد ، قابلیت انتخاب نوع کار بین حالت پیچگوشتی ، دریل کاری ساده ، دریل کاری همراه با ضربه را به ما داد و دیگر در این کلاس شرکت ها یا پیچگوشتی خالی تولید نمی کردند و یا اگر هم تولید می کردند با سری های مختلف و قابلیت جدا شدن سری از شفت دریل ارائه می کردند .

ولی این نوع تولید دلیل نمی شود که شرکت ها پیچگوشتی شارژی را فراموش کنند . آنها پیچگوشتی شارژی را منحصر کردن به یک وات خاص که دارای یک دور باشد و بیشتر برای کسانی که پیچهای کوچک و الکترونیکی و  یا الکتریکی را باز و بسته می کنند و نیازی به دور بالا ندارند .

این پیچگوشتی ها که در نسل حال حاظر با باتری لیتیومی ارائه می شوند دارای قدرت 3.6 ولتی می باشد و هر شرکتی بر اساس سلیقه و معیار خود المان های خاص خود را روی آن اعمال می کند .

یکی از شرکت های ارائه کننده این نوع محصول شرکت رونیکس هست که پیچ گوشتی شارژی 8505 را ارائه کرده است .

 

 

این پیچگوشتی رونیکس دارای خصوصات ظاهری

  • حالت تفنگی
  • کلید تک دور
  • کلید چپ گرد راست گرد
  • سری خشاب خور
  • اتصال شارژر از انتهای دسته
  • چراغ روشن کننده محیط

می باشد .

8505 رونیکس مجهز به باتری 3.6 ولتی لیتیومی از شرکت سامسونگ می باشد که نشان دهنده باتری خوبی می باشد  .

کسانی که نیاز دارند سری بیت های مختلفی در هنگام کار تعویض کنند خوصیصت خشابی بودن این دریل باعث می شود سرعت کار بالا برود و در هنگام کار سری های مختلف را به راختی تعویض کنند بدون این که نگران گم شدن سری ها باشند چون شما می توانید 6 سری مورد نظر خود را در یک غلاف قرار داده و با چرخاندن آن سری مورد نظر را در موقیت خشاب گذاری قرار داده تا از آن استفاده نمایید .

خشاب گذاری سر به این شکل می باشد که در قسمت بالای موتور دو دسته قرمز وجود دارد که وقتی عقب قرار دارد سری ها در قسمت غلاف قرار دارند و شما می توانید از قسمت ذره بینی روی غلاف نوع سری بیت خود را مشخص کنید و در زیر ذره بین قرار داده و با حرکت دادن آن دو دسته قرمزی که قبلا گفته شد به جلو سر بیت را در قسمت جلوی پیچگوشتی شارژی بیرون بیاورید و کار مورد نظر خود را انجام دهید .

اگر بخواهید از رابط بلند استفاده نمایید می توانید خشاب را در آورده و از رابط استفاده نمایید .

این پیچگوشتی رونیکس به همراه یک کیف هارد کیس ارائه می شود .

این پیچگوشتی شارژی رونیکس مناسب برای

  • باز بستن کلید پریز
  • وسایل الکترونیکی
  • پیچ هایی با طول کم

می باشد که نیاز به نیروی بالایی نداشته باشد .

 

اخبار مرتبط

نظرات

 
   
 
Captcha