دریل شارژی بوش gbh 36 vf-li plus

معرفی به دوستان اشتراک گذاری

دریل های شارژی هر کدام دارای قابیلت های متفاوتی هستند

دریل شارژی بوش gbh 36 vf-li plus

دریل های شارژی در مدل های مختلف ارائه شده اند که به طور کلی به

تقسیم می شوند

گروه اول یا همان دریل های ساده که دارایسه نظام 10 م م می باشند دارای حالت پیچگوشتی و سوراخکاری می باشند

گروه دوم که دریل های ضربه ای می باشند دارای سه نظام 10 و یا 13 م م می باشند و دارای حالت پیچگوشتی ، سوراخکاری ساده و سوراخکاری همراه با ضربه می باشد که برای سوراخکاری هایی با قطر متوسط به پایین بر روی مصالح متوسط و نیمه سخت مناسب می باشد

گروه سوم دریل های چکشی که از حالت سیستم چرخ دنده در آمده و تبدیل به حالت سوراخکاری و تخریب و حالت با هم یعنی سوراخکاری در حین تخریب دارد که این امر به خاطر سیستم رینگ پیستونی می باشد . که در این نوع از دریل های شارژی به خاطر داشتن این نوع سیستم از حالت چرخ دنده به رینگ پیستون  سرعت و عمق سوراخکاری بسیار بالا تر از 2 نوع دیگر می باشد . به طور کلی این نوع از دریل ها  مخصوص سوراخکاری می باشد و برای پیچ باز و بستن مناسب نمی باشد .

دریل شارژی بوشچکشی مدل gbh 36 vf-li plus یکی از حرفه ای ترین نوع دریل ها از این گروه می باشد که تمامی المان ها و خصوصیت دریل سیمی gbh 2-26 dfr را دارد و البته بهینه تر نیز شده است . از جمله می توان به

  • بدنه ویبریشن
  • چراغ روشن کننده میحیط کار
  • سیستم epc

می توان اشاره کرد .

مشخصات این دریل شارژی

  • 3.2 ژول قدرت
  • 3 حالته
  • حداکثر 4200 ضربه در دقیقه با دور آزاد حداکثر 940rpm که توسط کلید تنظیم دور می شود .
  • شارژ 80 درصددی در عرض 25 دقیقه
  • قابلیت سوراخکاری با قط 6 م م به تعداد 240 عدد با یک باطری

که  به نظر یک دریل حرفه ای و کاملی به نظر می رسد

این دریل که دارای 2 باتری 36 ولت 4 آمپری می باشد به خاطر آمپر ساعت بالا هم دیر تخلیه باتری دارد و هم زود پر می شود .

gbh 36 vf-li plus مانند مدل سیم دار خود یعنی gbh 2-26 dfr دارای 2 سه نام می باشد که هم می توان بر روی مصالح ساختمانی از قلم و مته 4 شیار بهره برد هم می توان از مته های ته گرد بر روی سوراخکاری بر روی چوب و فلزات تا قطر 13 م م قابل استفاده است .

از دیگر المان های این دریل می توان به داشتن کلاج ایمنی اشاده کرد که در حین سوراخکاری اگر دستگاه به میلگرد و یا مشابه آن برخورد کرد دستگاه از کار می افتد و آسیبی به دستگاه و اپراتور می رسد .

این دریل از تکنولوژی epc بهره برده است که سبب می شود از حرارت اضافی باتری کاسته و قدرت به صورت کم کم افزایش یابد و هرچه عمق سوراخکاری بالا برود قدرت نفوض پذیری دستگاه نیز بیشتر شود .

در پایان می توان به محل قرار گیری باتری در این سری دریل های شارژی بوش اشاره کرد که در انتهای دستگاه قرار گرفته که باعث می شود بدون نیاز به باز و بستن دسته کمکی به راحتی در آید .

اخبار مرتبط

نظرات

 
   
 
Captcha