تراز لیزری بوش

معرفی به دوستان اشتراک گذاری

نسل جدید تراز لیزری بوش

شرکت بوش با ارائه تراز های مختلف برای مصارف و سلایق مختلف توانسته بازار را تحت تاثیر این ابزار خود قرار دارد به طوری که کسانی که نیاز به تراز با کاربرد ساده دارند و کسانی که به تراز های حرفه ای نیاز دارند هر دو به راحتی می توانند تراز مورد نظر خود را انتخاب کنند .
شرکت بوش بعد از مدل gll 3-80p و gll 3-80 مدل جدید خوب یعنی مدل gll 3-80c را ارائه داد .
تراز لیزری بوش مدلgll 3-80 c یکی از حرفه ای ترین تراز های حال حاضر در بازار می باشد .
این تراز لیزری بوش که قابلیت اتصال به گوشی هوشمند را دارد و می توانیم برخی از کارها را از راه دور کنترل کرد .

این مدل که داری ip54 می باشد مقاوم در برابر گرد و خاک و رطوبت می باشد همچنین این تراز قابلیت کار در دمای 10- تا ۴۰ درجه است می توان گفت در اکثر زمان ها و مکانها می توان از این تراز بهره برد کلاس نور تراز لیزی این دستگاه ۲ است که کمترین آسیب را به جسم و بدن اپراتور وارد می کند .
این تراز ۳ مربع کامل به صورت همزمان و تفکیکی به ما ارائه می دهد که ۳۰ متر برد و با گیرنده lr6,7 تا ۱۲۰ متر را ساپورت می کند .
gll 3-80c دارای ۳ حالت خاموش روشن حالت قفل و حالت خودتراز است که در حال

ت قفل می توانیم به راحتی در هر زاویه و شیبی تراز را قرار داد و اجسام را با هم تراز کرد و در حالت اتو تراز در ۴ ثانیه خود را تراز می کند .

اگر در حین کار به تراز لیزری ضربه وارد شود و از کالیبره در آید در تراز لیزری به شما نشان داده می شود .این تکنولوژی در این نسل تراز های لیزری بوش مکانیزم جدیدی انحصاری شرکت بوش است به نام gal guard که به شما نشان می دهد دستگاه شما در حال  کالیبره می باشد یا خیر  اگر از حالت کالیبره خارج شود به وسیله نرم افزار و خود دستگاه آن را کالیبره می کنیم

این دستگاه قابلیت استفاده از باتری ۱۲ ولتی لیتیومی و با ۴ باتری ۱.

۵ واتی آلکالاین استفاده کرد .
وزن خالی این دستگاه به آنجایی حدود ۹۰۰ گرم می باشد .

این تراز در یک کیف LBOX به همراه دستگاه شاخص گیره باتری 12 ولتی شارژر ارائه

می شود .

اخبار مرتبط

نظرات

 
   
 
Captcha