9500 رونیکس

تراز لیزری رونیکس مدل 9500

معرفی به دوستان اشتراک گذاری

ابزار تراز لیزری برای مشاهده تراز بودن یکوسیله روی یک سطح به کار می رود

تراز لیزری رونیکس مدل 9500

تراز لیزری امروز تبدیل به یک ابزار کار آمد و مهم در همه زمینه ها به خصوص در صنعت ساختمان تبدیل شده است تا جایی که اگر این ابزار وجود نداشته باشد کار کردن و تراز نمودن سطح و یا وسیله ای روی سطحی بسیار سخت و در برخی از مواقع ناممکن می شود .

تراز های لیزری در مدل های مختلف خطی و نقطه ای ارائه شده اند که پر کاربرد ترین آنها تراز خطی می باشد و باز می توان گفت پر مصرف ترین این تراز ها تراز 2 خط می باشد که یک خط عمود و یک خط افق به ما نشان می دهد .

تفاوت اصلی این تراز ها در میزان برد و نوع عملکرد آنها و همچنین متعلقات همراه آنها می باشد .

در مقاله زیر تراز لیزری رونیکس مدل rh-9500 را مورد بررسی قرار می دهیم

rh-9500 یک تراز 2 خط که در یک کیف هارد کیس که داخل آن با فوم پوشیده شده و جای هر قطعه را به اندازه سایز آن قطعه برش داده شده است ارائه می شود .

همراه این تراز 2 خط یک پایه مگنت به همراه گیره و همچنین 3 عدد باتری آلکالاین ارائه شده است که اپراتور از همان ابتدای خرید بتواند با آن به راحتی از دستگاه استفاده نماید .

این تراز لیزری رونیکس را می توان گفت الهام گرفته شده از تراز لیزری بوش مدل gll 2-50 می باشد و کارایی مشابه ای با آن دارد . البته اگر کیفیت بدنه را فیلتر کنیم .

rh-9500 رونیکس دارای 2 خط عمود و افق می باشد که به گفته شرکت 10 متر برد دارد و می توان از خطوط به صورت تفکیکی و یا به صورت هم زمان استفاده نمود . این خطوط از سمت چپ شروع و به سمت راست ختم و از بالای سر تا پایین ادامه دارد .

روی تراز یک دکمه دارد که به صورت یک + نشان داده شده برای این که خط تراز را به دلخواه خود به صورت عمود و یا افقی و یا این که به صورت ترکیبی استفاده نمایید .

سمت چپ این دکمه یک دکمه دیگر است که برای حالت خود ترازی می باشد .

در قسمت جلوی این دو دکمه 3 چراغ است که از سمت راست برای  میزان شارژ باتری - قفل بودن اپتیک های تراز و دکمه حالت خود تراز را به ما نشان می دهد .

در قسمت کناری تراز یک دکمه 3 حالته خاموش حالت قفل و حالت خود تراز می باشد که در حالت قفل اپتیک ها قفل شده و می توان از تراز به صورت های اریب هم استفاده کرد . این حالت برای زمانی که چند جسم را بخواهیم در یک راستا روی سطحی به صورت اریب قرار دهیم بسیار کاربرد دارد .البته در این حالت تراز چشمک می زند ولی به صورت فاصله دار این عمل انجام می شود و مشکلی در کار کردن به وجود نمی آید .

در حالت خود تراز هم اگر تراز از 4 درجه خارج شود به صورت پشت سر هم چشمک می زند که این حالت همراه با صدای بوق می باشد .

نوع تیپ لیزر از نوع سری 2 می باشد که کمترین آسیب را به بدن و بخصوص چشم می رساند .

در کل اگر ترازی می خواهید که کارایی مشابه با بوش داشته باشد ولی قیمتی مناسب  دستگاه تراز لیزری رونیکس مدل rh-9500 از بهترین پیشنهاد ها می باشد .

اخبار مرتبط

نظرات

 
   
 
Captcha