معرفی شرکت ایرانی

آروا

آروا

شرکتی که با نام دستگاه خوش به بازار ایران معرفی شد

معرفی کامل شرکت آروا

شرکت آروا فعالیت خود را در زمینه ساخت و توزیع ابزار از سال 1393 شروع کرده و در مدت کوتاهی توانسته با کمک تیم متخصص خود ابزارهای کاربردی مختلفی را تولید کند. اگرچه تمرکز اصلی آروا بر تولید و توزیع ابزارهای مورد استفاده در جوش کاری مانند اینورتر است ولی در کنار آن به ارائه ابزارهای برقی دیگری مانند دریل ها، ابزارهای بادی، ابزار آلات ایمنی، برشی و دستی نیز مشغول بوده است.

این شرکت مجتمع بزرگی با 11 طبقه را برای انجام کارهای تولید، فروش مشاوره، شوروم، انبار، خدمات پس از فروش و ... مورد استفاده قرار داده است.

خدمات پس از فروش

این شرکت در مدت کوتاهی توانست تعداد نمایندگی های خود را از 40 به 150 نمایندگی برساند به گونه ای که در تمامی مراکز استان ها و شهرهای بزرگ بعضا تا چندین نمایندگی وظیفه خدمات پس از فروش را برای مشتریان انجام می دهند. فروشگاه اینترنتی ایران بوش یککی از نمایندگی های شرکت آروا در سطح کشور محسوب می شود.

اینورترهای تولیدی شرکت آروا 30 ماه گارانتی خدمات پس از فروش دارند و نمایندگی های این شرکت در شهرهای مختلف وظیفه دارند در مدت کمتر از 48 ساعت این محصولات را تعمیر و به مشتری تحویل دهند.

در شهرهایی که تعداد استفاده کنندگان محصولات این کمپانی زیاد هستند نمایندگی ها در صورت درخواست مشتری به آنها دستگاه های اینورتر جایگزین می دهند تا در طول مدتی که دستگاه در حال تعمیر است کار جوشکاری آنها با اختلال مواجه نشود. از این خدمت با عنوان دستگاه استند بای نیز یاد می شود و ارائه آن باعث افزایش سرعت کاری مشتریان شده است.

کارواش محصول مهم دیگری است که این برند برای آن گارانتی 15 ماهه در نظر گرفته است. برای سایر محصولات برقی مشتریان می توانند از گارانتی 12 ماهه شرکت آروا استفاده نمایند.

 

گارانتی تعویض

آروابرای محصولات خود درصورت خرابی یک هفته گارانتی تعویض در نظر گرفته است. در این حالت کلیه نمایندگی های این شرکت وظیفه دارند دستگاه را از مشتری تحویل بگیرند و با دستگاه نو جایگزین کنند. گارانتی محصول نیز بعد از تعویض دوباره تمدید می شود و خریداران می توانند با خیال راحت از خدمات پس از فروش آن استفاده کنند.

علاوه بر این پس از اتمام گارانتی تعویض دستگاه های که در طول مدت گارانتی برای تعمیر آورده می شوند اگر قطعه خراب داشته باشند، این قطعات با قطعات نو تعویض می شوند و اینگونه نیست که همان قطعه تعمیر شود.

خدمات پیک موتوری

برای افزایش سرعت خدمات رسانی به مشتریان از پیک های موتوری در شهرهای بزرگی مانند تهران برخی دیگر از شهرهای بزرگ استفاده شده است. این پیک های موتوری وظیفه دارند دستگاه هایی را که نیاز به تعمیر دارند را از مشتری ها بگیرند و به نمایندگی برای تعمیر تحویل دهند. بعد از تعمیر نیز دستگاه توسط پیک موتوری به مشتری بازگردانده می شود.

طرح طلایی

طرح طلایی خدمات مشتریان شرکت توزیع ابزار آوا خدماتی از قبیل تعویض شاسی و کاور، سرویس کامل دستگاه، تعویض دستگیره و هولدر، تعویض پایه ها و سر ولوم و تعویض سر نری و مادگی جوش را جهت افزایش عمر و سالمندان دستگاه اینورتر را شامل می شود.

محصولات شرکت آروا

ابزارهای مختلفی توسط شرکت توزیع ابزار آروا به بازار عرض می شود که در یکی از گروه های یراق آلات، ابزارهای موتوری، ابزارهای برقی، ابزارهای برشی، ابزارهای ایمنی، متعلقات ابزار، ابزارهای دستی، ابزارهای جوش و برش و ابزارآلات بادی جای می گیرند.

دستگیره پلاک و قفل حیاط از محصولات مهمی هستند که در گروه یراق آلات قرار گرفته اند و هر کدام در چندین مدل به بازار عرضه شده اند.

موتور برق های 2200 و 800 وات انواع ژنراتور بنزینی که در گروه موتوری قرار دارند برای تولید برق مناسب هستند. در همین دسته حاشیه زن و اره موتوری نیز قرار گرفته اند که در کارهای باغبانی کاربرد دارند.

دسته ابزار آلات برقی شامل طیف گسترده ای از دستگاه های برقی است که در کارگاه ها و مشاغل مختلف کاربرد دارند. ابزارهای این گروه از وسایل باغبانی، نجاری، دریل و پیچ گوشتی شارژی، بتن کن، پروفیل بر و فارسی بر، انواع فرز و برخی دیگر از وسایل صنعتی و عمومی تشکیل شده اند.

همانطور که قبلا گفته شد این شرکت سرمایه گذاری بالایی در ارائه وسایل مربوط به جوشکاری نموده است و این سری از محصولات آن در بین وسایل پر فروش قرار گرفته است. اینورتر جوشکاری در آمپرهای 160 تا 630 توسط این برند تولید می شود. دستگاه های جوشکاری آرگون و برش پلاسمه از دیگر محصولات شرکت هستند که در این دسته بندی قرار گرفته اند. از دستگاه های دیگر در این گروه می توان به دستگاه جوشکاری CO2، دستگاه جوشکاری زیر پودری 1000 و 1250 آمپر، اتو لوله سبز، مانومترها نازل ها، انبرها و سرپیک ها اشاره نمود.

ابزار آلات برشی این شرکت شامل دیسک گرانیت بر، دیسک سرامیک بر، تیغ اره ها و ... می شوند. بادپاش فلزی، پیستوله رنگ پاش، درجه بادکارگاهی و لاستیک، شلنگ فنری، فیلتر، کمپرسور فندکی، بکس بادی، جغجغه بادی و ... از محصولاتی هستند که در دسته وسایل بادی قرار دارند.

ابزارآلات ایمنی شرکت آروا شامل ماسک جوشکاری، شیشه ماسک، عینک ایمنی و انواع دستکش می شوند و در بین ابزارهای دستی وسایلی مانند آچارها، انبرها، روبیکن، کیف ابزار، جعبه ابزار و ... قرار گرفته است.

نظرات

 
 
Captcha