تراز 3 خط نور سبز بوش

تراز نور سبز

تراز نور سبز

یک تراز عالی برای محیط های مختلف همراه 3 خط 360 درجه

تراز لیزری بوش مدل gll 3-80 g

تراز های لیزری در ساختمان سازی و معماری یک ابزار مهم به شمار می آیند به گونه ای که در نبود این ابزار سرعت و دقت کارها شدیدن کم شده و شاید هم به توان گفت که کسی پروژه ای به کسی که این ابزار را نداشته باشد نمی دهند. این ابزار در مدل های مختلفی برای کارهای مختلفی به بازار ارئه شده است که می توان به مدل گردان، دوخط، سه خط، نقطه ای و ترکیبی اشاره کرد. هم همچنین این موارد در مدل های 180 درجه و 360 درجه هم می باشد که دارای طول برد و دقت های مختلفی می باشد.

شرکت های مختلفی هم در تولید این ابزار دقیق اقدام به توید کرده اند که مهم ترین آنها شرکت بوش، استابلا و لایکا را می توان نام برد. این شرکت هایی که نام برده شده به صورت حرفه ای در این زمینه کار می کنند برای همین دارای سبد متنوعی از انواع متر و تراز لیزری می باشند.

gll 3-80 g یکی از همین تراز های لیزری شرکت بوش می باشد می توان به جرات گفت یکی از بهترین ها در نوع خود می باشد.

gll 3-80 g یک تراز 3 محوره 360 درجه با نور سبز می باشد که در نگاه اول با قیمت حال حاضر در در سایت بسیار عالی به نظر می رسد.

مشخصات ظاهری

برای بررسی تخصصی این تراز لیزری حرفه ای ابتدا مشخصات ظاهری آن را بررسی می کنیم.

 • کیف هارد کیس
 • تارگد
 • باتری قلمی آلکالاین
 • کیف برزنتی
 • و خود دستگاه

که البته در داخل باکس این تراز جاهای خالی هم وجود دارد که نشان دهنده این است که شرکت بوش این مدل تراز را با فرمت و پکهای مختلفی با بازار های مختلف رائه کرده است.

چه افرادی با این تراز کار دارند

این تراز به کار چه اشخاصی می آید. کسانی که کار اجرای ساختمانی دارند، طراحان دکوراسیون، نصاب های مختلف از جمله کابینت و دکوراتورها و به طور کلی کسانی که نیاز دارند یک یا چند وجه را به صورت 360 درجه در لحظه داشته باشند این تراز به آنها نوصیه می شود.

تفاوت این تراز با مدل نور قرمز

کسانی که با تراز لیزری کار کرده اند می دانند تراز ها دارای 2 نوع نور لیزر میباشند. یک مدل نور قیمر که مناسب برای محیط های کم نور و مسقف می باشد و نمی توانیددر محیط های پر نور خط نور لیزر دیده نمی نوشد. شرکت های تولید کننده تراز لیزری برای این مشکل طیف نوری سبز را به کار گرفته و بر اساس ادعای این شرکت ها از جمله بوش  این نور در فضای باز و نور شدید تر قابلیت دیدن بیشتری را دارد و می توان از این مدل ها برای این فضا ها بهره برد.

مشخصات فنی gll 3-80 p

 • منبع انرژی 4 باتری آلکالاین
 • دارای دکمه کناری خاموش / روشن و حالت loock و onloock
 • دکمه های بالایی یک دکمه ترکیبی کم و زیاد کرده نور / اتصال به گیرنده، دکمه تعیین تعداد خط در حال استفاده
 • چراغ میزان شارژ باتری
 • چراغ نشان دهنده حالت loock اپتیک های تراز
 • برد 30 متر
 • برد با گیرنده تا 120 متر
 • سازگار با گیرنده LR6 و LR7

چرا باید قیمت این تراز پایین باشد

اگر بخواهم این تراز را با مدل gll 3-80 cg مقایسه کنیم از نظر طول برد و اتصال با گیرنده و حتی طول برد با گیرنده یکی می باشند یعنی هر دو 30 متر و 3 خط 360 درجه نورسبز با برد همره گیرنده 120 متری می باشندولی در gll 3-80 موارد ی هست که باعث گرانی در این محصول می شود.

 1. کیف حمل این محصول که از نوع LBOX می باشد
 2. باتری شارژی 12 ولتی 2 آمپر
 3. شارژر سریع
 4. قابلیت اتصال به گوشی و کالیبره کردن نرم افزاری
 5. پایه مگنت bm1

تمامی این موارد باعث می شود در هنگام خرید دقت بیشتر داشته باشید. gll 3-80 g یک تراز عالی است ولی مثل یک ماشین بدون آبشن می باشد یعنی قابلیت اتصال به گوشی، نداشتن امکان استفاده از باتری لیتیومی و همچنین نداشتن متعلقات همراه همه این ها باعث شده این تراز لیزری قیمتی بایین پیدا کند. البته در نظر بگیرید که خود تراز فوق العاده است و دارای کیفیتی بالا می باشد. کسانی که نیاز به استفاده از متعلقات ندارند و یا این موارد را از قبل دارند و یا این که بر اساس نیاز خود این متعلقات را تهیه خواهند کرد این مدل gll 3-80 g یک تراز عالی می باشد.

برای خرید این محصول می توانید اینجا کلیک کنید

نظرات

 
 
Captcha