ابزار های جدید باغبانی

ابزار های جدید باغبانی

معرفی چند ابزار جدید باغبانی در ایران بوش

شمشادزن بوش

چند مصول باغبانی در سایت ایران بوش موجود شده که می توانید در باغچه های شحصی خود استفاده نمایید و لذت کار کردن از این ابزار ها را ببرید. این ابزار ها شامل شمشادزن برقی و شارژی می باشد که می توانید بنا بر اساس نیاز خود هر کدام را که نیاز دارید تهیه نمایید.

شمشادزن شارژی بوش مدل isio 3.6

یک ابزار شارژی بسیار جم و جور و کاربردی که می توانید به راحتی برای محیط های کوچک از آن بهره بگیرید. این شمشادزن شارژی بوش در یک کیف برزنتی ارائه شده است که به راحتی فابل حمل می باشد.این شمشادزن دارای باتری لیتیومی 3.6 ولتی 1.5 آمپری است و نیروی خود را از باتری تامین می کند. این ابزار شارژی به خاطر حجم و وزن کمی که دارد به راحتی قابل استفاده برای هر شخصی حتی خانم ها می باشد. وزن این دستگاه فقط 550 گرممی باشد که این فوق العاده است.

 

طول تیغه شمشاد زن 120 میلیتر است که فاصله بین دندانه های آن 80 میلیمتر می باشد. همراه این تیغه یک عدد تیغه برای چمن و هرس آنها که به طول 80 میلیمتر است نیز ارائه شده است که بسیار عالی می توانید کار های شخصی خود را انجام دهید.

محصول دوم

شمشاد زن برقی بوش مدل universal hedgecut 50

یک میان رده عالی برای برش و فرم دادن به شکل شمشاد ها می باشد. این ابزار برقی که 480 وات قدرت دارد و  طول 50 سانتی به را حتی می تواند شمشادهای محیط شما را هرس و فرم دهد.

فاصله بین دندانه های این شمشاد زن 26 م م است که به راحتی می تواد شمشادهایی تا حداکثر 26 م م را برش دهد. از خصوصیات دیگر این دستگاه به کلید ایمنی و سپر کلید آن می توان اشاره کرد.

وزن این محصول فقط 3.5 کیلو گرم می باشد که به راحتی می توانید کار هرس را انجام دهید.

محصول سوم

شمشادزن شارژی بوش مدل asb 10.8

یک شمشاد زن شارژی دیگر از کمپانی بزرگ بوش می باشد که قدرت بیشتری نسبت به مدل اول دارد.

این محصول دارای باتری 10.8 ولتی از نوع لیتیومی می باشد. همراه این شمشاد زن تیغه چمن زنی نیز ارائه شده که برای منظم کردن چمن ها بسیار کاربردی می باشد.این شمشاد زن با 3.5 ساعت شارژ می تواند 100 دقیقه برای شما کار کند.

این محصول به همراه تیغه ها و شارژر  در یک کیف هار کیس ارائه می شود.

نظرات

 
 
Captcha