حریم خصوصی

حریم خصوصی

ایران بوش ضمن احترام به حریم خصوصی تمامی اشخاص ، برای ثبت خرید  ، نظر و یا استفاده از برخی امکانات وب سایت ایران بوش اطلاعاتی از شما عزیزان درخواست می کند تا خدمات ارائه شده در فضایی امن انجام شود .

ار آنجا که تمامی فعالیت های ایران بوش مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک می باشد لذا طی عملیات خرید داشتن اطلاعاتی مانند آدرس شماره تلفن و ایمیل لازم می باشد .

البته کاربران میتوانند برای تحویل گرفتن سفارش آدرس شخص دیگری را وارد نمایند و ایران بوش تنها برای ارسال همان سفارش از این اطلاعات استفاده خواهد کرد .

 

 

 ایران بوش برای ارائه خدمات بهتر و اطلاع رسانی از تخفیفات محصولات ممکن است از برخی اطلاعات کاربران استفاده کند که این کار فقط جهت آسان کردن و اطلاع پیدا کردن مشتریان گرامی انجام می شود.

این اطلاع رسانی از روش های

اس ام اس فقط با شماره : 5000235164

و ایمیل با نام : iranbosch98@gmail.com

انجام می شود.

در صورتی که هر یک از مشتریان گرامی تمایلی به دریافت این اطلاع رسانی ها ندارند عضویت خود را لغو نمایند

*نکته*

توجه داشته باشید ممکن است ایران بوش در راستای رعایت قوانین وب سایت ، نظرات و نقد های کاربران را ویرایش نماید .اگر نظر یا پیامی از طرف کاربری ارسال شود که مشمول مصدیق محتوای مجرمانه باشد ایران بوش می تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده نماید.

 

حفظ و نگهداری رمز عبور برعهده کاربران می باشد و برای دیگران فاش نکند

 

ایران بوش هیچ یک از اطلاعات کاربران را به هیچ شخص یا سازمانی ارائه نمی دهد مگر آن که با حکم قانونی مجبور به انجام این کار باشد

ایران بوش تمام سعی خود را در حفظ اطلاعات مشتریان خود را انجام می دهد.

در صورت هر گونه سوال لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید .

02166957832