معرفی اجمالی محصول

اره عمود بر صنعتی بوش  مدل gst 8000 e دارای دیمر و گیربکس قوی مناسب برای کاهای مختلف و برش انواع چوب و فلزات است. اره عمودبر gst 8000 e دارای کلید پاندولی برای سرعت بخشیدن به برش می باشد.

این مدل از اره عمود بر های بوش که دارای یک گیربکس متوسط میباشد مناسب برا انواع برش های کم حجم تا کارهای نیمه حرفه ای می باشد.

این اره gst 8000 e قابلیت

  • تنظیم میزان سرعت دستگاه
  • تنظیم میزان بازی پاندل
  • تنظیم زاویه برش

می باشد که باعث می شود یک اره با کارایی و قابلیت کامل برای کسانی که کار زیادی از یک اره نمی خواهند ارائه دهد .

gst 8000 e بوش  برخلاف برخی مدل ها که دور دستگاه فقط با میزان فشار بر کلید تغییر دور انجام می شود می توانید دور دستگاه را با متغییر کردن پیچ روی کلید ثابت نگه دارید.

نمایش بیشتر

نقد و بررسی اره عمودبر بوش صنعتی مدل gst 8000 e

  • کلید الکترونیکی
  • حرکت پاندولی
  • گیربکس جهت قدرت بیشتر
  • نداشتن کیف حمل

اره عمود بر مدل gst 8000 e از سری ابزارهای استاندارد ساخت کمپانی بوش می باشد که دارای در رده بندی جزو ابزار نیمه حرفه ای به حساب می آید , این اره دارای قابلیتهای زیادی می باشد که در هنگام کار بسیار کاربردی می باشد .

در اره عمود بر 2 عملکرد بسیار کاربردی و مهم می باشد که در هنگام برش بسیار زیاد کاربردی می باشد , اولین مورد داشتن حالت پاندول که باعث برش عمقی در سطح کار می شود و سرعت برش کاری ما زیاد شود , البته باید به این نکته توجه داشت که بر روی اره های عمود بر و قسمت دکمه تغییر حالت پاندول 3 نوع وضعیت وجود دارد که اپراتور باید بر اساس سختی جنسی که در حال برش آن است وضعیت پاندول را تغییر دهد .

مورد دوم که در اره عمود بر بوش gst 8000e  نیز لحاز شده کاربری می باشد , کلید الکترونیکی می باشد ( عموما در انتهای اره ها قرار دارد ) , به وسیله این کلید می توان سرعت اره را تحت کنترل قرار داد و برای برش های خاص دور دستگاه را بر اساس آن تنظیم نمود .

 

از دیگر مواردی که باعث می شود اره gst 8000e را یک اره میان رده قرار داد داشتن گیربکس که باعث می شود اره درهنگام کار قدرت بیشتری داشته باشد , هر چند گیربکس این اره مانند مدل های حرفه ای نمی باشد ولی مفید است .

 این اره عمود بر دارای تیغ گیر اتوماتیک بوده که باعث راحتی کار می شود .

در آخر به این نکته اشاره می کنیم که در تست هنگام روشن کردن این اره انجام شد , صدایی بسیار نرم و یک نواختی در اره بود که نشانگر چفت بودن خوب دنده های اره می باشد .

 

مشخصات فنی اره عمودبر بوش صنعتی مدل gst 8000 e

مشخصات
قدرت710 وات
سرعت در حالت آزاد500-3100rpm
قطر برش در فولاد10 م م
قطر برش در چوب80 م م
وزن دستگاه2.5kg
دارای
کیف حمل

نمودار تغییر قیمت اره عمودبر بوش صنعتی مدل gst 8000 e

نظرات در باره محصول اره عمودبر بوش صنعتی مدل gst 8000 e

 

امتیاز کاربران به اره عمودبر بوش صنعتی مدل gst 8000 e

امتیاز کاربران به اره عمودبر بوش صنعتی مدل gst 8000 e (از مجموع 1 رای ثبت شده)

جهت ثبت امتیاز لطفا وارد شوید.