معرفی اجمالی محصول

مشعل گازی دریمل دارای 4 سری مختلف برای انواع کارهای مختلف

این دستگاه 75 دقیقه می تواند کار کند

وزن دستگاه 227 گرم

نوع گاز مورد استفاده بوتان

روش شارژ : فندکی

 

 


 

نقد و بررسی مشعل گازی دریمل ( درمل ) مدل : 2200-4 dremel

مشعل گازی درمل یک محصول خوش دست فوق العاده عالی شامل یک سیلندر از جنس آلومینیوم برای انواع جوشکاری و گرم کردن و انواع استفاده دیگر بنا بر نیاز شخص مورد استفاده قرار می گیرد.

قسمت انتهایی برای اتصال گاز در نظر گرفته شده است که باید حتماً به صورت قائم و مستقیم زده شود تا گاز وارد مخزن سیلندر شود.

کلید خاموش/روشن و قفل کن، ولوم کم و زیاد کردن شعله به انضمام یک کلید برای ثابت نگه داشتن شعله را شامل میباشد.

یک کلید تنظیم برای استفاده به عنوان فندک‌های معمولی با شعله معمولی و یا شعله مستقیم در صفر درجه تا 1200 درجه تعبیه شده است.

ابزار فوق با مخزن خالی حدود 277 گرم وزن داشته و بسیار سبک میباشد.

مدت زمان لازم برای رسیدن به بالاترین درجه حرارت 27 ثانیه میباشد و برای استفاده در ماکسیمم دما استفاده 27 دقیقه طول میکشد تا به دمای مطلب 26 درجه برسد.

با فشار دادن و نگه داشتن ضامن در قسمت پشتی دستگاه شعله روشن شده و با زدن کلید میتوانید شعله را به صورت ثابت روشن نگهدارید. همچنین  با استفاده از کلید کناری ابزار قادر خواهید بود میزان شعله را کم یا زیاد کنید.

در این بسته بندی یک سری مواد قلع کاری، سیم قلع کاری، یک رابط برای ایجاد شعله های غیرمستقیم که برای سفت کردن آن به آچار نیاز داشته و یک رابط دیگر که با آن میتوانید شعله مستقیم یا غیرمستقیم استفاده کنید و یا اینکه رابط را متص کرده و وارنیش فیکس کنید ارائه شده است.

همچنین یک پایه برای ثابت قرار دادن مشعل روی زمین و آوردن قطعه کار زیر آن طراحی شده است.

مشعل گازی درمل در صنایع مختلف از جمله صنایع دستی، صنایع الکتریکی، شیرینی پزی، طلا سازی، ساختن ماکت ، مجسمه سازی و...برای سوخته کاری روی چوب و در فضاهایی که باید قلع کاری انجام شود اما برق و لوازم موردنیاز در دسترس نیست به کار می رود.

توجه داشته باشید در قسمت بالای دستگاه، شلنگ انتقال گاز قرار دارد که نباید به هیچ عنوان آسیبی به آن وارد شد زیرا در صورت خرابی آن دستگاه بلااستفاد خواهد شد.

مشخصات فنی مشعل گازی دریمل ( درمل ) مدل : 2200-4 dremel

نمودار تغییر قیمت مشعل گازی دریمل ( درمل ) مدل : 2200-4 dremel

نظرات در باره محصول مشعل گازی دریمل ( درمل ) مدل : 2200-4 dremel

 

امتیاز کاربران به مشعل گازی دریمل ( درمل ) مدل : 2200-4 dremel

امتیاز کاربران به مشعل گازی دریمل ( درمل ) مدل : 2200-4 dremel (از مجموع 1 رای ثبت شده)

جهت ثبت امتیاز لطفا وارد شوید.