معرفی اجمالی محصول

دریل چکشی بوش ( بتون کن بوش ) مدل gbh 2-28 مانند دریل چکشی مدل gbh 2-28 dv می باشد با این تواوت که بجای 850 وات دارای 880 وات قدرت می باشد

این دستگاه به لحاظ کار کرد و نوع حالات سه گانه هیچ فرقی با مدل قبلی خود ندتاشته و حتی مورد بالانسر معکوس را هم دارا می باشد .

gbh 2-28 در 2 مدل معمولی و مدل gbh 2-28 f که دارای سه نظام اضافه اتوماتیک می باشد که برای استفاده از مته ته گرد مناسب می باشد .

نقد و بررسی دریل چکشی بوش ( بتون کن بوش ) مدل gbh 2-28

  • قدرت 880 واتی بهتر نسبت به مدل قبلی
  • پوسته آلومینیومی برای انتقال بهتر حرارت
  • بالانسر معکوس
  • ویبریشن روی دسته
  • چپ گرد راست گرد

دریل چکش (بتون کن ) 2 کیلویی بوش مدل gbh 2-28 dv

 

شرکت بوش  چند سالی است با ارائه دریل gbh 2-26 dre از رده دریل های چکشی زیر چهار کیلو ، پیشتاز بازار در این گروه محصول بوده است. آنچه که کاربر این نوع از ابزار ها نیاز دارد در سه عامل مهم سرعت انجام کار ، طول عمر دستگاه و خوش دست بودن و راحتی کار با آن تعریف می شود.
دریل gbh 2-26 dre  به دلیل برتری در سه عامل فوق در مقایسه با محصولات مشابه سایر رقبا توانست به انتخاب اول کاربران در تمام نقاط دنیا تبدیل شود. با گذشت زمان و ارائه محصولات متعدد از برند های مختلف دراین رده ، انتظار کاربران از این محصولات در حال افزایش بوده و شرکت بوش با شناسایی و پیش بینی این نیاز و انتظار کاربر، اقدام به تولید دریل gbh 2-28dv کرده تا بتواند همچنان در این دره از محصولات پیشرو بماند. در ادامه می بینیم که بوش برای حفظ برتری خود چه تغییراتی و نوآوری هایی را در این محصول جدید اعمال کرده است.

 

 

 

 

قدرت

در دریل های چکشی قدرت با سرعت مترادف است . بنابراین در صورتی که دستگاه قدرت بیشتری داشته باشد در زمان برابر ، کار بیشتری انجام می دهد . این محصول بوش بیشترین عملکرد سوراخ کاری و تخریب را در کلاس خود دارد و حتی سرعت آن 10% نیز از دریل gbh 2-26 dre بیشتر است. شرکت بوش با ترکیب دو عامل زیر به این مهم دست یافته است:

  • ترکیب بهینه تعداد ضربه در دقیقه و سرعت در حالت تحت بار
  • بیشترین قدرت موتور و انرژی هر ضربه

سرعت انجام کار ضمن صرفه جویی در وقت تاثیر بسزایی در سلامت کاربر دارد زیرا مدت زمان کمتری در معرض لرزش های ناشی از کار با دریل چکشی و فشار کمتری به  او وارد می شود.

طول عمر دستگاه

این محصول 25% طول عمر بیشتر نسبت به سایر محصلات رقبا دارد. این برتری ناشی از بکارگیری ترکیبی از بهترین و با کیفیت ترین مواد در ساخت این محصول است. گیربکس آن دارای پوشش فلزی از جنس بسیار مرغوب است که مقاومت مناسبی در برابر حرارت دارد.

طول عمر بیشتر دستگاه منجر به صرفه اقتصادی بیشتر می شود چرا که دستگاه مدت زمان کمتری جهت تعمیر از چزخه مصرف خارج شده و در نتیجه کار بیشتری قابل انجام است و هزینه تعمیر کمتری باید برای آن پرداخت شود.

در صورتی که شما از یک مته چهار شیار x5l بوش با قطر 10  میلی متر استفاده کنید ، با بکارگیری این دستگاه می توانید 5/5 کیلومتر سوراخ ایجاد کنید که 3.7 کیلومتر بیشتر از نزدیک ترین رقیب این دستگاه است. در مجموع بیش از 110 هزار سوراخ می توان با این دستگاه ایجاد کرد که 31 هزار عدد بیشتر از نزدیک ترین رقیب آن است.

با یک محاسبه ساده مشاهده می کنید که حتی اگر کاربر هزینه بیشتری بابت خرید این دستگاه بپردازد با توجه به تعداد سوراخ کاری که می تواند انجام دهد در مجموع هزینه کمتری بابت هر بار سوراخکاری می پردازد.

 

راحتی کار با دستگاه

این محصول بوش نسبت به نسل قبل خود 27% کمتر لرزش دارد و این برتری با استفاده از سیستم فعال کنترل لرزش که از نوآوری های شرکت بوش است، بوجود آمده است. در این سیستم یک بالانسر معکوس دائما بر خلاف جهت حرکت پیستون ضربه زننده دستگاه حرکت می کند و به صورت فعال ضربه های برگشتی وارد شده به کاربر را متعادل می کند . با اختراع این سیستم بوش بار دیگر استاندارد جدیدی را زمینه سیستم های ضد لرزش در این کلاس از ابزار ها ایجاد کرده است.

اولین نتیجه لرزش کمتر حفظ سلامتی کاربر و وارد شدن کمتر به مفاصل اوست و البته نتیجه اقتصادی آن مدت زمان بیشتری است که کاربر می تواند با دستگاه کار مند و در نتیجه کار بیشتری در یک زمان ثابت قابل انجام است.

مجموعه عوامل فوق ، بوش را در این گروه از محصولات، با فاصله نسبتا قابل توجهی نسبت به سایر رقبا در موقیت برتر می دهد.

برتری های دریل بتون کن gbh 2-28dv به خوبی اختلاف قیمت آن را با سایر محصولات موجود در بازر توجیه می کند و در نهایت کاربر است که ارزش پرداخت مبلغ بیشتر در ازای هزینه کمتر برا انجام هر بار سوراخ کاری را در می یابد

 

 

مشخصات فنی دریل چکشی بوش ( بتون کن بوش ) مدل gbh 2-28

مشخصات
قدرت880 وات
سرعت در حالت آزاد0-900rpm
تعدادضربه در دقیقه0-4000min
قطر مته کارای در بتن4-28mm
انرژی هر ضربه3.2
وزن دستگاه2.9kg
دارای
نوع مته گیر4 شیار
کلاج ایمنی
ویبریشن
انواع حالت3 حالت گردش گردش همراه ضربه چکش
کلید الکترونیکی
چپ گرد راست گرد
کیف حمل

نمودار تغییر قیمت دریل چکشی بوش ( بتون کن بوش ) مدل gbh 2-28

نظرات در باره محصول دریل چکشی بوش ( بتون کن بوش ) مدل gbh 2-28

 

امتیاز کاربران به دریل چکشی بوش ( بتون کن بوش ) مدل gbh 2-28

امتیاز کاربران به دریل چکشی بوش ( بتون کن بوش ) مدل gbh 2-28 (از مجموع 2 رای ثبت شده)

جهت ثبت امتیاز لطفا وارد شوید.