معرفی اجمالی محصول

تراز لیزری بوش مدل gcl 2-50 c + bt 150 یک تراز ترکیبی برای کارهای مختلفمی باشد که هم خط و هم نقطه به ما می دهد .

gcl 2-50 c + bt 150 بوش دارای برد 20 متر در حالت خط و 10 متر برای نقطه می باشد که ضریب خطای آن به ترتیب 3 7 mm/m می باشد .

این تراز لیزری قابلیت کنترل به وسیله گوشی گوشمند می باشد که از جمله کنترل های آن می توان به میزان روشنایی خط لیزر اشاره کرد .

همراه این تراز لیزری بوش یک پایه با قابلیت تنظیم و یک سه پایه ، شاخص ، کیف برزنتی ، باتری و جای باتری وجود دارد .

این تراز دو نقطه در بالا و پایین تراز و 2 خط بیش از 180 درجه را به ما ارائه می کند .

ip امنیت این تراز لیزری 54 می باشد که نشان دهنده مقاومت در برابر گرد و خاک و روطوبت می باشد .

این دستگاه قابلت کار با باتری قلمی و همچنین باتری لیتیومی 10.8 می باشد .

نمایش بیشتر

نقد و بررسی تراز لیزری بوش مدل gcl 2-50 c + bt 150

  • قابلیت اتصال به گوشی هوشمند
  • سه پایه
  • قابلیت استفاده با باتری لیتیومی
  • هم خط و هم نقطه

تراز لیزری امروزه یکی از ابزار های پر کاربرد و مهم می باشد که باعث سرعت بخشیدن و دقت بیشتر در کار ها می شوند . تراز لیزری دقیقا کار تراز کردن دو سطح و یا چند جسم در یک راستا را انجام می دهد . تراز های لیزری در یک راستا توانایی کار دارند و امکان کار به صورت منحنی را ندارند ولی اگر سطح کار ما شکست داشته باشد . خط تراز هم به همان ترتیب شکست پذیر است و روی سطح کار منعکس می شود . برد لیزر تراز بسته به مدل و کیفیت کم و زیاد است .

ترازهای لیزری از نظر های مختلف با هم فرق دارند :

  • تعداد خط
  • مقدار پوشش خط (180 درجه و 360 درجه )
  • داخلی و خارجی
  • خطی و نقطه ای و یا ترکیبی

تراز های لیزری بیشتر در مدل خطی کابرد دارند که برای تراز کردن اجسام در یک راستا مورد استفاده است . و تراز های نقطه ای برای برابر قراردادن دو چیز به صورت تقارن می باشدد .

تراز های خطی سطح پایین دارای قفل کن اپتیل نمی باشند و خیلی سریع از حالت تراز خارج می شوند ولی تراز های حرفه ای تر مانند بود دارای حالت قفل کن اپتیک هم هستند که باعث می شود تراز را در هنگام روشن بودن و یا حالت اریب استفاده کرد .

تراز های خطی عموما دارای 2 خط عمود و افق می باشند و قابلیت پوشش 180 درجه را دارند ولی در برخی از مدل ها هست که دارای 3 خط می باشند و قابلیت پوشش 360 درجه را دارند که برای کارهای حرفه ای تر و کسانی که نیاز دارند کل فضای در اختیار را در یک بار استفاده تراز کنند به این صورت که 3 مربع کامل به ما ارائه می کند .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در این نوع تراز 3 اپتیک در 3 محفظه جداگانه خارج از بدنه تراز قرار دارد و به این صورت می تواند این مربع ها را نمایش دهد .

تراز لیزری سری جدید gcl 2-50 c در بازار ارائه شده است که یکی از یه روز ترین تراز های موجود می باشد و دیگرنیازی به استفاده از باتری های معمولی نیست و کسی که دارای دریل شارژی لیتیومی قلمی باشد می تواند از این باتری برای روشن کردن تراز استفاده نماید .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 از دیگر قابلیت های جدید در تراز های لیزری می توان اتصال به گوشی هوشمند را نام برد که در مدل gcl 2-50 c این قابلیت وجود دارد و می توان شدت نور لیزر را به غیر از خود دستگاه از طریق گوشی کنترل کرد همچنین می توان دستگاه را به وسیله گوشی در زاویه ای که دلخواه ما است قرار داد البته به شرط آن که روی پایه مخصوص آن قرار گیرد .

 

 

 همچنین این تراز دارای قفل اپتیک می باشد که به راحتی به بتوان در حالت شیب هم استفاده شود . دقت کنید که در این حالت تراز چشمک می زند ولی با فاصله زیاد که به راحتی می توان از خط تراز استفاده کرد .

 

مشخصات فنی تراز لیزری بوش مدل gcl 2-50 c + bt 150

مشخصات
باطری4*1.5aaa
دامنه نمایش20m
دامنه اندازه گیری با گیرنده50m
دقت+-3
ابعاد136-122mm
وزن دستگاه0.6kg
دارای
کیف حمل

نمودار تغییر قیمت تراز لیزری بوش مدل gcl 2-50 c + bt 150

نظرات در باره محصول تراز لیزری بوش مدل gcl 2-50 c + bt 150

 

امتیاز کاربران به تراز لیزری بوش مدل gcl 2-50 c + bt 150

امتیاز کاربران به تراز لیزری بوش مدل gcl 2-50 c + bt 150 (از مجموع 4 رای ثبت شده)

جهت ثبت امتیاز لطفا وارد شوید.