شناخت دریل رونیکس

معرفی انواع دریل ضربه ای رونیکس

معرفی انواع دریل ضربه ای رونیکس

دریل های ضربه ای رونیکس مدل های مختلفی دارد که در این مقاله به صورت خلاصه در باره آنها شرح می دهیم

دریل ضربه ای مدل 2260

دریل چکشی رونیکس مدل 2260 دارای موتورپرقدرت صنعتی مجهز به آرمیچر و بالشتک های صنعتی تولیدشده توسط دستگاه های تمام اتوماتیک با استاندارد CE، جهت سوراخکاری بتن و دیوار مناسب  و کاربردی میباشد. این ابزار برقی دارای کلید الکترونیک چپگرد راستگرد ضدغبار مطابق با استاندارد TUV ، کلید الکترونیک دیمردار، خظ کش تنظیم عمق و دسته گردان ارگونومیک 360 درجه میباشد. سه نظام دریل چکشی رونیکس 13 میلی متری بوده و از مکانیزم ضربه ای(چکشی) برخوردار است.

دریل ضربه ای مدل 2211

دریل ضربه ای  رونیکس مدل 2211 با حداکثر توان 600 وات و سرعت در حالت بیباری 3000 دور در دقیقه مجهز به کلید تنظیم سرعت و کلید قفل کن میباشد. همچنین آرمیچر و بالشتک های صنعتی را داراست. توسط این ابزار میتوان سوراخکاری به ظرفیت 20 میلی متر در چبوب و به ظرفیت 13 میلی متر در استیل انجام داد. دریل چکشی همراه با میله عمق سنج، آچار سه نظام و دسته کمکی گردان 360 درچه ارائه میشود.

دریل ضربه ای مدل 2121

دریل ضربه ای  رونیکس مدل 2121 مجهز به موتور پرقدرت و بادوام به توان 450 وات و سرعت در حالت آزاد 0-3200 دور در دقیقه دارای قابلیت سوراخکاری ضربه ای میباشد. در این ابزار از طراحی جدید و ارگونومیک بدنه جهت سهولت کاربری و آرمیچر و بالشتک های صنعتی با بالاترین کیفیت سیم پیچی مطابق با استاندارد ce استفاده شده است. این ابزار برقی مجهز به کلید الکترونیک راست گرد، چپگرد ضدغبار ، سه نظام آچاری 10 میلی متری ، دکمه قفل کن در وضعیت روشن، گیره در قسمت بدنه جهت کاربری  در ارتفاع و کلید الکترونیک دیمردار برای عملکرد آسان میباشد.

دریل ضربه ای مدل 2215

دریل ضربه ای رونیکس مدل 2215 مجهز به موتور پرقدرت با توان 750 وات و سرعت در حالت آزاد 2800 دور در دقیقه قابلیت سوراخکاری چکشی را داراست که تعداد ضربات آن در دقیقه به 2800 ضربه میرسد. این ابزار برقی مجهز به سه نظام اتوماتیک نیم تنه فلزی 13 میلی متری، قفل کن، کلید الکترونیک دیمردار و دسته گردان ارگونومیک 360 درجه میباشد. دریل چکشی از سیستم گردش راستگرد و چپگرد و طراحی جدید و ارگونومیک بدنه جهت سهولت در کاربری برخوردار بوده و در آن از آرمیچر و بالشتک های صنعتی با بالاترین کیفیت سیم پیچی اتوماتیک مطابق با استانداردce استفاده شده است.به همراه آن خط کش، دسته ، کیف و دفترچه راهنما نیز ارائه میشود.

دریل ضربه ای مدل 2214

دریل ضربه ای رونیکس 750 وات مدل 2214 از مدل های دریل برقی محصول شرکت رونیکس که دارای مکانیزم چکشی است. این مدل دریل ضربه ای رونیکس به موتور قدرتمند 750 وات و سه نظام آچاری با ظرفیت مته گیری 13 میلیمتر مجهز می باشد. این مدل دریل ضربه ای از قابلیت ها و امکانات زیر برخوردار است.

 • مجهز به موتور قدرتمند با طول عمر و دوام بالا
 • برخورداری از آرمیچر و بالشتک های صنعتی مقاوم
 • قابلیت کنترل سرعت به کمک کلید الکترونیکی
 • دارای طراحی سبک و کم وزن 
 • مجهز به قفل کن سوییچ در حالت روشن جهت سهولت در کاربری
 • ظرفیت سوراخکاری 13 میلیمتر در فلز و 25 میلیمتر در چوب
 • سیستم گردش چپگرد و راستگرد
 • دارای دسته جانبی با طراحی ارگونومیک با قابلیت چرخش در تمامی زوایا

این محصول رونیکس دسته جانبی، آچار، خط کش اندازه گیری، دفترچه راهنما و ضمانت نامه 12 ماهه شرکت رونیکس به خریداران ارائه می شود.

دریل ضربه ای مدل 2220

دریل صربه ای گیربکسی رونیکس مدل 2220 با قدرت موتور 1050 وات مجهز به آرمیچر و بالشتک های منطبق با استانداردهای اروپا، کلید ضد غبار با قابلیت چپگرد و راستگرد و دیمر برای کنترل دور بر روی کلید گازی میباشد.

تنظیم سرعت و قدرت در این دریل دو حالت دارد:در حالت اول دور چرخش مته در حالت آزاد بین 0 تا 1100 دور در دقیقه است که نسبت به فشار به کلید دریل و تنظیم دیمر متغیر است و حالت دوم دور ابزار به 0 تا 2800 دور دقیقه میرسد که بسیار مناسب برای سوراخکاری میباشد.

این دریل مجهز به مخزن نگهدارنده مته که برروی دسته گردان ارگونومیک 360 درجه و عمق سنج فلزی تعبیه شده است و همچنین کیف BMC مقاوم است.

 دریل ضربه ای مدل 2210c

دریل ضربه ای رونیکس 810 وات مدل 2210C دارای موتور با قدرت 810 وات مجهز به آرمیچر و بالشتک های صنعتی که مطابق با استانداردهای اروپا و توسط دستگاه های تمام اتومات تولید شده است که با استفاده از سیستم بلبرینگی دوبل در قسمت شفت کارایی و قدرت دریل را افزایش میدهد.

این دریل ضربه ای دارای مکانیزم ضربه ای (چکشی)، سه نظام آچاری دقیق و پرقدرت، کلید ضدغبار با دیمر همراه و قابلیت پچگرد و راستگرد میباشد.همچنین میتوان با مته های سر الماس به راحتی اجسام سخت مثل سنگ، کاشی، سرامیک و بتن را سوراخ کرد.

 دریل ضربه ای مدل 2210

دریل ضربه ای رونیکس 810 وات مدل 2210 دارای موتور با قدرت 810 وات مجهز به آرمیچر و بالشتک های صنعتی که مطابق با استانداردهای اروپا و توسط دستگاه های تمام اتومات تولید شده است که با استفاده از سیستم بلبرینگی دوبل در قسمت شفت کارایی و قدرت دریل را افزایش میدهد.

این دریل ضربه ای دارای مکانیزم ضربه ای (چکشی)، سه نظام آچاری دقیق و پرقدرت، کلید ضدغبار با دیمر همراه و قابلیت پچگرد و راستگرد میباشد.همچنین میتوان با مته های سر الماس به راحتی اجسام سخت مثل سنگ، کاشی، سرامیک و بتن را سوراخ کرد.

  دریل ضربه ای مدل 2120

 از دریل ضربه ای رونیکس معمولا در مکان هایی که سطح موردنظر دارای سختی زیادی میباشد و یا جهت نفوذ و سوراخکاری در بتن و مصالح سخت ساختمانی استفاده میشود.

دریل ضربه ای رونیکس مدل2120 بسیار سبک و کم حجم مجهز به موتور پرقدرت و با دوام متشکل از آرمیچر و بالشتک های صنعتی تولید شده توسط دستگاه های تمام اتومات قابلیت سوراخکاری چکشی را داراست.

این دریل ضربه ای دارای کلید راستگرد/چپگرد ، دکمه قفل کن کلید در وضعیت روشن و کلید الکترونیک دیمردار میباشد.

  دریل ضربه ای مدل 2250

دریل ضربه ای رونیکس 850 وات مدل 2250 برای سوراخکاری بر روی انواع مصالح مختلف از جمله فلز مصالح ساختمنی و چوب تا مته 13 م م مناسب می باشد .

2250 رونیکس دارای قابلیت های

 • چپ گرد راست گرد
 • کلید دیمر دار
 • دسته کلید و کمکی ضد لغزش
 • حالت ضربه ای و ساده

می باشد که به ما یک دریل خوب را برای کارهی شخصی و نیمه صنعتی ارائه می دهد .

  دریل ضربه ای مدل 2221

دریل ضربه ای گیربکسی رونیکس مدل 2221 مجهز به موتور پرقدرت با توان 1050 وات و سرعت گردش در حالت آزاد 0-1200 و 0-3200 دور در دقیقه و گیربکس دوسرعته صعنتی جهت اثزبخشی بیشتر در حین سوراخکاری میباشد. دریل چکشی به سه نظام آچاری به سایز 13 میلی متر تجهیز شده است و قابلیت سوراخکاری چکشی را داراست. در این ابزار برقی از آرمیچر و بالشتک های صنعتی با بالاترین کیفیت سیم پیچی اتوماتیک مطابق با اساتاندارد ce استفاده شده است و از طراحی جدید و ارگونومیک بدنه جهت سهولت در کاربری برخوردار است. بدنه نیم تنه فلزی این ابزار جهت انجام کلیه امور کاری پرفشار و صنعتی مناسب و کاربردی است. به همراه این دستگاه دسته جانبی، خط کشی، آچار تعویض مته ودفترچه راهنما نیز ارائه میشود.

نظرات

 
 
Captcha