تراز لیزری بوش

تراز لیزری بوش

آنباکس و روش کار تراز لیزری بوش مدل gll 3-80cg

unbox تراز لیزری بوش مدل GLL 3-80 CGتراز لیزری بوش مدل GLL 3-80 CG L-BOXX یک مدل تراز لیزری دقیق و بی‌رقیب محصول کمپانی بوش کشور آلمان است. این مدل تراز لیزری بوش از تکنولوژی نور سبز برخوردار بوده که در شرایطی به نسبت تکنولوژی نور قرمز برتری دارد.

از مزایای تراز لیزری بوش مدل gll 3-80 CG می‌توان به سه محور 360 درجه، قابلیت اتصال به بلوتوث، کالیبراسیون، قفل تراز، قابلیت تغییر در شدت نور (پررنگ یا کم‌رنگ)، باتری لیتیوم آیونی 12 ولتی 2 آمپر ساعت ، شارژر quick و پایه مگنت اشاره کرد.

متعلقات همراه تراز لیزری بوش، باتری، شارژر quick، شاخص لیزر سبز ،پایه مگنت و گیره نگهدارنده در یک کیف LBOX ارائه می‌شوند.

به این نکته توجه داشته باشید که تراز های 360 درجه دارای اپتیک های بیرون زده از دستگاه هستند.


تست و عملکرد تراز لیزری:
حالت lock : در این حالت خط تراز با چشمک زدن و فواصل زیاد روشن می‌شود. در این حالت می‌توان تراز را جابجا و حتی به صورت اریب هم استفاده کرد.
حالت unlevel و unlock : در این حالت دستگاه از دامنه خود تراز کردن  ± 4° برخوردار می‌باشد و در صورتی که تراز در موقعیت بیشتر از 4 درجه قرار بگیرد هشدار میدهد.

با لمس دکمه laser اپتیک های خط جابجا شده و 3 خط کامل با شدت نور عالی برای شما ایجاد می‌کند همینطور با لمس دکمه دیگر شدت نور تراز کم و زیاد می‌شود.

وجود حرف C در نام دستگاه به این معناست که تراز قابلیت اتصال به تلفن همراه هوشمند را دارد.

باکس و متعلقات همراه تراز لیزری بوش:
شرکت بوش، باکس این محصول را به صورت جنرال تولید کرده و جهت قرار دادن اقلام اضافی مانند گیرنده، انواع باتری (قلمی و غیره) فضائی خالی را در نظر گرفته است.
درصورت نیاز به جابجایی میلی متری خط، با استفاده از تارگت می‌توانید به راحتی این کار را انجام دهید.
در قسمتی که مگنت عمل نمی‌کند به‌وسیله گیره (کلیپسی) تراز را در ارتفاع دلخواه فیکس کنید.

نظرات

 
 
Captcha