جاروبرقی بوش

جاروبرقی بوش

جاروبرقی بوش مدل universal vac 15 یک جاروبرقی 3 کاره

در این مقاله قصد داریم جاروبرقی  universal vac 15 محصول جدید شرکت بوش را مورد بررسی قرار دهیم.

جارو برقی سبز رنگ مدل universal vac 15  محصول جدید شرکت بوش از نوع universal با 1000 وات قدرت، 15 لیتر ظرفیت مخزن و قدرت مکش 250 ،میزان خلا ایجاد کننده 240 میلی بار و حداکثرجریان هوای تولیدی 65 لیتر در ثانیه با حدود 7 کیلو وزن یک جاروی دمنده و مکنده عالی برای مصارف خانگی و صنعتی می‌باشد.

اگر لوله خرطومی موجود به جلوی دستگاه وصل شود به عنوان مکنده و وقتی به پشت دستگاه وصل شود به عنوان دمندگی  از این جارو برقی می‌توان استفاده کرد.

جارو برقی بوش مجهز به دو چرخ بزرگ در پشت دستگاه و دو چرخ کوچک در جلو می‌باشد که دو چرخ جلو به جهات چپ ، راست ، عقب و جلو می‌چرخد. ضمن اینکه از قابلیت قفل شدگی برخوردار است تا در صورت نیاز به ثابت بودن ، دستگاه جابجا نشود.

 از مزایای دیگر جارو برقی بوش می‌توان به قابلیت اتصال کلیه لوازم روی بدنه برای جابجایی و فیکس کردن در انباری یا کارگاه اشاره کرد، همچنین میتوان این لوازم را روی بدنه سوار کرد تا گم نشوند.

 دکمه خاموش روشن در قسمت بالا و جلویی موتورو دسته عالی جارو برقی در قسمت بالا قرار میگیرد .ضامن های موجود در طرفین جارو برقی برای جابجایی دستگاه و یا جدا کردن قسمت موتور از مخزن دستگاه مورد استفاده قرار میگیرد.

 همراه با این دستگاه یک فیلتر و یک پوشش فیلتر به جهت کثیف نشدن سریع فیلتر، یک پاکت برای گرد و خاک ، نازل جارو به انضمام اتصال به ابزار مختلف و یک نازل برای مکان‌هایی که دسترسی راحت ندارند ارائه شده است.

نکته مهم درباره این نوع جارو برقی، استفاده از آن  به صورت تر و خشک است. به دلیل قرار داشتن موتور در قسمت بالای دستگاه و مخزن جمع‌آوری گرد و خاک و اب در قسمت پایین دستگاه به موتور رطوبتی نمی‌رسد تا آسیب پیدا کند.

این سری جاروبرقی برای ابزاری که امکان اتصال برای آن‌ها وجود دارد مناسب است. با استفاده از آن می‌توان اتصالات راحتی به ابزاری مانند اره گردبر و اره عمودبر و موارد مشابه  برقرار کنید و محیط موردنظر شما از همان ابتدا به ساکن تمیز بماند.

فیلتر ارائه شده به همراه جاروبرقی قابلیت شست و شو دارد به انضمام این که اگر گرد و خاک به روی آن نشسته باشد با ضربه زدن از بین میرود و یا می‌توانید از پوشش‌دهنده فیلتر استفاده کنید تا فیلتر به راحتی کثیف نشده و نیاز به  تعویض یا شست و شو پیدا نکند.

اگر پاکت دستگاه را به هر دلیلی پیدا نکردید به دلیل قرارگیری موتور در قسمت بالای دستگاه می‌توانید از مخزن خود دستگاه استفاده کنید که ممکن است مقداری فیلتر کثیف شود اما به موتور آسیب خاصی نمی‌رسد.

نظرات

 
 
Captcha