دریل خوش دست

دریل خوش دست

یک دریل خیلی زیبا

powermaxx bs 12  متابو مستحکم، قوی، پرقدرت با طراحی زیبا وارگونومی عالی از بهترین، زیباترین و شکیل ترین دریل‌های شارژی حال حاضر تولید شده میباشد.
یک دریل شارژی فوق‌العاده عالی قوی و کاربردی برای اشخاصی که می‌خواهند کارهای شخصی، حرفه‌ای، صنعتی و هرنوع فعالیت دیگر انجام دهند.
با ارگونومی عالی که با در دست گرفتن اصلاً سنگینی حس نخواهید کرد و از لحاظ رنگبندی نیز بسیار فوق‌العاده در نظر گرفته شده است.
ولتاژ این دستگاه به صورت اسمی 12 ولت بوده اما در حقیقت 10.8 ولت و 2 آمپرساعت می‌باشد.
دستگاه دارای حداکثر 20 عدد ترکمتر که در نهایتاً به حالت مته کاری رسیده و برای کسانی که می‌خواهند سوراخکاری روی سطوح انجام دهند مناسب است.
این دریل دارای 2 دور 1 و2مکانیکی از 340-0 و 1400-0 دور در دقیقه به صورت متغیر است.
 با 800 گرم وزن از سبک‌ترین دریل‌های شارژی موجود در بازار به شمار می‌آید و در مقایسه با مدل های 12 ولتی bbs 12 c 2  آاگ و مدل gsr 12v-15 شرکت بوش که سبک‌تر هستند وزن آن را احساس نمی‌کنید. همچنین با قرار دادن دستگاه روی زمین به صورت ایستاده مانده و تعادل آن حفظ می‌شود.
تعدادی ویژگی های این دریل شارژی آن را از سایر هم رده‌های خود متمایز کرده است:
-    به صورت ایستاده روی زمین می‌ماند.
-    طراحی گیره نگهدارنده برای کارکردن در ارتفاع که می‌توانید آن را از پر شال خود آویزون کنید.
-     وجود چراغ روشن کننده محیط
-     چپگرد/راستگرد
-    نمایشگر میزان شارژ باتری


-    نوع ارگونومی دریل: ارگونومی دستگاه به این صورت است که در صورت خیس بودن دست به راحتی از دست اپراتور لیز نمی‌خورد؛ به دو علت 1- طراحی قسمت‌هایی از بدنه از جنس لاستیکی 2- قسمتی از باتری کمی از دسته دریل بیرون زده است که خود این نیز چند حسن دارد : 1- باتری روی زمین می ایستد. 2-در صورت لیزخوردن، دست به این قسمت گیر می‌کند.
-    در قسمت موتور هم بدنه از جنس لاستیکی بوده تا در صورت وارد شدن ضربه، آسیبی به آن نرسد.


-    تفاوت نوع اتصال سه نظام : در مدل بوش و متابو سه نظام به صورت غلافی روی دستگاه جا می‌خورد اما دراین مدل بصورت رزوه و پیچی می‌باشد. این مدل را می‌توانید به وسیله رزوه و پیچ باز و بسته کنید. حتی می‌توانید داخل سه نظام خود را مقداری تراشیده و به صورت مستقیم سربیت را به قسمت شفت خود دستگاه متصل کنید.


-    گشتاور دستگاه 34 نیوتن متر قدرت دارد بدین معنا که در مقایسه با مدل بوش در سری 12 ولتی عموماً پیچ سرمته را به راحتی روی تعداد نمی‌توانید باز و بسته کنید اما powermaxx bs 12 این کار را به راحتی برای شما انجام می‌دهد.


این دستگاه در دو مدل همراه با متعلقات و بدون متعلقات ارائه شده است. مدل موجود در فروشگاه ایران بوش همراه با یک ست متعلقات شامل کاتر، انواع مته‌های فلز و دیوار، سری بیت‌های مختلف مورد نیاز ، باتری و شارژر در یک کیف هارد کیس برای محفوظ بودن متعلقات و دستگاه می‌باشد.
با افزایش و کاهش فشار روی کلید می‌توانید دور دستگاه را کم یا زیاد کنید.
از تکنولوژی ultra motor خاص شرکت متابو که خیلی روی این موتورها تأکید کرده‌اند برخوردار است.
و اما نکته منفی این دستگاه که شرکت بوش نسبت به آن بهتر عمل کرده است :
 زمانی که دستگاه را روی ترکمتر یک قرار دهید و برای سفت کردن پیچ روی یک برد الکترونیکی از آن استفاده کنید به دلیل بالا بودن گشتاور دریل احتمال آسیب رساندن به برد وجود دارد اما این مشکل در بوش فوق‌العاده به خوبی برطرف شده و ترکمتر با رسیدن به سطح کار کرده و قطع می‌شود که در نهایت آسیبی به برد وارد نخواهد شد. پس این مدل برای کارهای ظریف کاری توصیه نمی‌شود.
شرکت متابو در طراحی و تولید ابزار بسیار حساس و قوی عمل کرده و برای این مدل چراغ روشن کننده محیط بسیار باکیفیتی ارائه کرده است.
powermaxx bs به افرادی که کارهای نصب انجام می‌دهند نظیر کابینت کارها ونصاب های دوربین  و افرادی که در ارتفاع کارمی‌کنند و وزن کم دستگاه برای آن‌ها مهم بوده و می‌خواهند تعویض سرمته سریعاً صورت گیرد پیشنهاد می‌شود.


نظرات

 
 
Captcha