بررسی بکس شارژی بوش مدل GDS 18v-400

بررسی بکس شارژی بوش مدل GDS 18v-400

کوچک ولی پر قدرت، ببنید لذت ببرید

gds 18v-400

بکس‌ها کاربردهای فراوانی دارند و تنها به باز و بسته کردن پیچ و مهره، اختصاص نمی‌یابند. در بعضی مواقع می‌توانید رابط بکس را به مته متصل کنید و برای ایجاد راحت‌تر سوراخ‌های سنگین، از این بکس بهره ببرید تا حفره بر روی سطح مدنظر شما تعبیه شود.

این بکس از خانواده GDS بوش است. طبق توضیحات گذشته، GDSها بکس‌هایی هستند که تنها سره‌‌ی بکس به آن‌ها متصل می‌شود و سره‌‌ی بیت به آنان متصل نمی‌شود. 

  GDS 18v-400 یک بکس شارژی کامپکت و جمع و جورو در عین حال فوق العاده پر قدرت و قوی است. 2 دفترچه‌ راهنما در جعبه این بوکس قرار دارد. اولین دفترچه، دفترچه شارژر است که شرکت بوش تاکید فراوانی بر مطالعه آن دارد. سرعت آزاد دستگاه، 0-2500 دور در دقیقه است. نرخ ضربه‌ای که وارد می‌کند، 0-3700 ضربه در دقیقه با گشتاور 400 نیوتون متر است. پیچ‌های صنعتی M10-M20 را پشتیبانی می‌کند. وزن این دستگاه به صورت استاندارد و بدون باتری، 1.8 کیلوگرم و با باتری 2.6 کیلوگرم است. دمای توصیه شده هنگام انجام فعالیت، 35+ درجه و دما هنگام نگهداری در انبار، 20- تا 50+ درجه است.

دستگاه درون یک کیف هارد کیس به همراه شارژر GAL18v-40، باتری 18 ولت 5 آمپراز نوع (3:19) و یک گیره نگهدارنده دستگاه ارائه شده است.

یک دستگاه کامپکت و جمع و جور با ارگونومی فوق العاده عالی است و هنگام نگهداری آن در دست، سنگینی زیادی احساس نمی‌شود؛ مخصوصاً هنگامی که باتری 5 آمپر به آن وصل می‌شود، توازن برابری می‌کند و وزن در بالا و پایین دستگاه، تقسیم می‌شود.

دستگاه دارای چراغ روشن‌کننده محیط کار، بند نگهدارنده هنگام فعالیت در ارتفاع و قابلیت چپ‌گرد و راست‌گرد می‌باشد. قابل ذکر است به هرمیزان که دکمه این دستگاه را فشار دهید، دور آن کم و زیاد می‌شود.

عایق پشت و جلوی دستگاه، ضد لغزش و ضد تعریق است.

همچنین در این دستگاه، هنگام فعالیت در ارتفاع و جداسازی یک بکس، حالت ABR و چپ‌گرد را فعال کنید؛ هنگام جداسازی بکس، دستگاه به صورت خودکار متوقف می‌شود و پیچ هنگام جدا شدن از مهره، از ارتفاع سقوط نمی‌کند و این موضوع  یک نکته بسیار عالی است که امروزه شرکت بوش بر روی دستگاه‌های خود، تعبیه می‌کند.

لازم به ذکراست هنگام فعالسازی حالت راست‌گرد این دستگاه، ABR  فعالیتی انجام نمی‌دهد.

همچنین برای خاموش کردن حالت ABR لازم است حتما دکمه مربوط به این حالت را فشار دهید.

با ایران بوش به روز باشید تا بتوانید به بررسی کامل دستگاه‌های جدید این شرکت دست پیدا کنید.

همچنین سایت iranboschnews.com را فراموش نکنید؛ این سایت با هدف ارائه اطلاعات دستگاه‌ها طراحی شده تا شما عزیزان بتوانید بهره کامل ببرید.

نظرات

 
 
Captcha