معرفی اجمالی محصول

دریل چکشی بوش بوش مدل gbh 12-52 d  یک دریل 1700 واتی با دور متغیر 0-220 در دقیقه مناسب برای سوراخکاری تا مته 52 می باشد که پیشنهاد می شود برای تعداد بالا در این قطر مته پیشرو استفاده شود.

وزن این محصول حدود 12 کیلو گرم می باشد و 19 طول قدرت این دریل پر قدرت بوش می باشد. در نظر بگیرید اصل کار این محصول برای سوراخکاری است و برای تخریب مداوم مناسب نمی باشد.

نقد و بررسی دریل چکشی بوش 5 شیار (بتون کن بوش ) مدل gbh 12-52 d

  • قدرت 1700 وات
  • نیروی 19 ژول
  • دسته ویبریشن
  • کیف حمل

gbh 12-52 d

دریل های چکشی یا همان به اصطلاح بازار بتن کن مدل های متنوع برای کار های مختلف در بازار ارائه شده است که شرکت بوش از وزن 2 کیلویی تا 12 کیلویی این مدل را ارائه کرده است. این مدل از دریل ها  به صورت کلی به دو دسته چهار شیار و پنج شیار تقسیم می شود. که مدل های پنج شیار برای کارهای بزرگ و زیاد مورد استفاده قرار می گیرد و اگر بخواهیم دقیق تر عنوان کنیم کسانی که می خواهند مته کاری از 20 میلیمتر به بالا در تعداد و عمق بالا کار کنند پیشنهاد می شود از مدل های پنج شیار استفاده کنند.

gbh 12-52 d یک دریل چکشی 2 کاره با وزن 12 کیلو قوی ترین و حرفه ای تریتن مدل حال حاضر شرکت بوش می باشد که دارای 1700 وات قدرت و 220 دور در دقیقه دوران مته 1750-2150 ضربه در دقیقه و 19 ژول قدرت دارد. این خصوصیات کلی این دریل می باشد. البته شرکت بوش یک مدل بالاتر از همین مدل به نام gbh 12-52 dv که تنها تفاوت آن در ویبریشن بدنه می باشد که باعث می شود اپراتور خستگی کمتری در حین کار احساس کند.

ابعاد دستگاه

gbh 12-52 d بزرگ ترین دستگاه تولید شده تا به این زمان می باشد که دارای ابعاد 600*287  می باشد. ولی این ابعاد راحت در دست قرار می گیرد و کار شما را انجام می دهد.

1700 وات قدرت

این بالاترین قدرت بین تمام دریل های چکشی شرکت بوش میب اشد که شرکت تولید کرده است و به راحتی می توانید هر نوع سوراخکاری از قطر 12 تا 52 را به راحتی انجام دهید.

دور پایین دستگاه

هر چه قدر دستگاه قوی تر و برای سوراخکاری های بزرگ طراحی شده باشد دور دستگاه پایین تر است تا احتمال آسیب و خصارت چه به سطح کار چه به اپراتور کمتر شود دستگاه آرام کار می کند ولی با قدرت 19 ژول که بسیار قدرت بالایی در مقایسه با مدل های 2 کیلویی و باقی موارد می باشد.

نوع اتصال به این دستگاه

نوع مته و قلمی که به این دستگاه متصل می شود از نوع 5 شیار می باشد که برای قرار دادن آن در قسمت کانکشن نیازی نیست حتما غلاف را به پایین بکشید ولی در هنگام در آوردن آن حتما باید غلاف را عقب کشیده و سپس ساچمه ها رها شده تا بتوانید قلم و یا مته خود را آزاد کرده و در آورد.

نکته مهمی که در هنگام جازدن قلم و مته باید توجه کرد، حتما قسمت شیار های اتصال را کاملا تمیز کرده و سپس در قسمت قلم گیر جا بزنید.

تخریب با این دستگاه

مدل های 2 کاره، اصل کار آنها سوراخکاری است و مناسب برای تخریب های مداوم نیستند. علت سیستم داخلی سیلندر آنها است که در مدل های 2 کاره شاتون ضعیف تر بوده و در صورت استفاده مداوم و پیوسته باعث شکسته شده آن و ایجاد هزینه های زیاد برای صاحب محصول می شود.

تفاون با gbh 11 de

  • قدرت بیشتر
  • پوسته آلومینیومی بالای دستگاه
  • ارگونومی تر بودن دستگاه نسبت به مدل gbh 11 de

چند نکته مهم

  • در هنگام استفاده از مته های درست در تعداد و عمق زیاد حتما از مته پیشرو استفاده نمایید
  • در هنگام تخریباز ابتدای کار شروع به کار کنید تا به قلم گیر آسیب نرسد.

مشخصات فنی دریل چکشی بوش 5 شیار (بتون کن بوش ) مدل gbh 12-52 d

مشخصات
قدرت1700 وات
سرعت در حالت آزاد0-220rpm
تعدادضربه در دقیقه1750-2150bpm
قطر مته کارای در بتن12-52mm
انرژی هر ضربه19j
وزن دستگاه11.9kg
دارای
نوع مته گیرsds mas (پنج شیار)
کلاج ایمنی
ویبریشن
انواع حالتگردش و تخریب تخریب
کلید الکترونیکی
چپ گرد راست گرد
کیف حمل

نمودار تغییر قیمت دریل چکشی بوش 5 شیار (بتون کن بوش ) مدل gbh 12-52 d

نظرات در باره محصول دریل چکشی بوش 5 شیار (بتون کن بوش ) مدل gbh 12-52 d

 

امتیاز کاربران به دریل چکشی بوش 5 شیار (بتون کن بوش ) مدل gbh 12-52 d

امتیاز کاربران به دریل چکشی بوش 5 شیار (بتون کن بوش ) مدل gbh 12-52 d (از مجموع 1 رای ثبت شده)

جهت ثبت امتیاز لطفا وارد شوید.