معرفی اجمالی محصول

بخارشوی وسیله ای برای تمیز کردن سطوح مختلف از جمله مبلمان,  دیوار,  کف و هر سطوحی که قابلیت تمیز شوندگی با بخار را داشته باشد قابل استفاده است. بخارشوی های مختلفی وجود دارد که برای این کارها تولید شده اند ولی همه مدل ها نمی تواند توقع هر کسی را بر آورده نماید. شرکت کارچر آلمان جرو معدود شرکت هایی می باشد که در زمینه تولید دستگاه های تمیز کننده تخصص دارد و در این زمینه مشهور است.

این شرکت دستگاه های مختلقی تولید و روانه بازار کرد از جمله کارواش جارو برقی و بخارشوی، که همگی این دستگاه ها دارای رتبه بندی خاص خود می باشد.

بخارشوی های شرکت کارچر دارای مدل ها و قدرت های مختلف می باشد. از جمله تک مخزن و دو مخزن بودن دستگاه است که بر اساس حجم محیط کار می توان از هر کدام که نیاز باشد استفاده نمود.

sc 2 easyfix  یک بخارشوی حرفه ای برای کارهای خانگی می باشد که دارای یک مخزن می باشد و کسانی که در کار زیاد عجله ندارند بسیار کاربردی می باشد ضمن این که دارای قیمتی مناسب می باشد.

sc 2 easyfix دارای نازل های پارویی سطوح و جرم زدا می باشد. که برای هر کاری که نیاز باشد می توانید از نازل مناسب بهره بگیرید.

این بخارشوی کارچر در 6 دقیقه 30 ثانیه آب را به بخار کامل تبدیل و می توانیم از آن استفاده نماییم.

وزن این بخارشوی 2.9kg و با بسته کامل 4.6kg  می باشد که شامل همه لوازم و نازل ها می باشد. کابل برق این مدل استاندارد می باشد که دود 4 متر می باشد.

نمایش بیشتر

نقد و بررسی بخارشوی کارچر مدل sc2 easyfix ( کرشر )

  • حرفه ای
  • بخار کامل

مشخصات فنی بخارشوی کارچر مدل sc2 easyfix ( کرشر )

مشخصات
قدرت1500
حداکثر فشار بخار3.2
تعداد مخزن1
ظرفیت مخزن1 لیتر
ابعاد380*254*260
دارای
نازلکف و سطوح
قفل ایمنی
سوپاپ اطمینان

نمودار تغییر قیمت بخارشوی کارچر مدل sc2 easyfix ( کرشر )

نظرات در باره محصول بخارشوی کارچر مدل sc2 easyfix ( کرشر )

 

امتیاز کاربران به بخارشوی کارچر مدل sc2 easyfix ( کرشر )

امتیاز کاربران به بخارشوی کارچر مدل sc2 easyfix ( کرشر )

جهت ثبت امتیاز لطفا وارد شوید.