معرفی اجمالی محصول

ابزار برش دهنده بوش یک ابزار حرفه ای و سبک برای کسانی که نیاز دارند در هر نقطه ای از یک ابزار برای برش انواع مواد استفاده کنند. این ابزار حرفه ای شارژی بوش یک برش دهنده مینی با قابلیت بالا می باشد که با یک باتری 12 ولتی نیروی خود را تامین می کند. این ابزار با نام تجاری gws 12v-76 بوش معرفی شده که طبق معمول در پکیج های مختلفی شرکت بوش این محصول را ارائه کرده است. این مدلی که در حال حاضر معرفی می کنیم شامل دستگاه و 3 عدد صفحه که 2 عدد آن صفحه های فیبری و یک صفحه مش دار می باشد که این صفحه برای انواع برش بر روی چوب و پلاستیک و همچنین پنل های گچی می باشد.

از خصوصیات مهم این محصول را می توان به

  • بدنه ضد لغزش
  • ارگونومیک بودن دستگاه
  • موتور بدون زغال
  • قفل کن اتوماتیک گیربکس
  • نشان دهنده میزان شارژ باتری

اشاره کرد.

این دستگاه 19500 دور آزاد و وزن دستگاه 0.9 کیلوگرم است.ابعاد این دستگاه 202*88*105 می باشد. قطر صفحه مورد استفاده 76 م م می باشد.

کسانی که نیاز دارند در هر ارتفاع و مکانی از یک برش دهنده عالی استفاده نمایید و برق هم در دسترس ندارند gws 12v-76 یک ابزار عالی است.

باری اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

نمایش بیشتر

نقد و بررسی ابزار برش دهنده بوش مدل gws 12v-76

  • موتور بدون زغال
  • بدون ارگونومیک
  • بدون نیازبه آچار دوم
  • بسیار کوچک و سبک

برش دهنده بوش مدل gws 12v-76 ساخت آلمان همانند سنگ فرز و سایر برش دهنده‌هاست که عدد 12 نشان دهنده 12 ولتی بودن دستگاه و 76 قطر صفحه دستگاه است.

برش دهنده gws 12v-76 با ارگونومی عالی و طراحی بسیار جمع و جور و بسیار خوش دست برای انجام برش کاری در فضاهای کوچک و یا در ارتفاعات مورد استفاده قرار میگیرد و به راحتی میتوانید دستگاه را در زوایای مختلف در دست بگیرید.

محصول فوق تنها به صورت بدنه در بسته بندی کارتنی به همراه یک صفحه مش فلزی، یک صفحه برای برش استیل،چوب و چوب میخ دار، صفحه برای پلیت های دیوار گچی، گارد پلاستیکی و آلن ارائه شده است و شما میتوانید از باتری های 12 ولتی 1.5 آمپر یا 2.5 آمپر برای آن استفاده کنید.

از مزایای برش دهنده بوش میتوان به دسته ضدلغزش، نمایشگر میزان شارژ باتری، موتور براشلس، قابلیت بهینه کننده مصرف باتری و سیستم spindel lock اشاره کرد.

قاب طراحی شده برای این ابزار قابلیت چرخش در زوایای مختلف را دارد.

برای روشن کردن برش دهنده کلید روشن خاموش آن را همانند مینی فرز به سمت پایین داده و روشن کنید.

از نکات مهم قابل ذکر درباره این دستگاه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

- اگر به هنگام روشن بودن دستگاه باتری به هردلیلی جدا شود با جازدن مجدد باتری دستگاه روشن نخواهد شد و مجدداً باید کلید روشن خاموش را بزنید.

- با زدن کلید قفل کن، شفت قفل شده و باید با آلن باز و صفحه را جا به جا کنید.

کسانی که نیاز دارند در هر ارتفاع و مکانی از یک برش دهنده عالی استفاده نمایید و برق هم در دسترس ندارند gws 12v-76 یک ابزار عالی است

مشخصات فنی ابزار برش دهنده بوش مدل gws 12v-76

مشخصات
ولتاژ باطری / آمپر10.8/12v
سرعت در حالت آزاد19500
نوسان ژاویه (درجه)---------
وزن دستگاه0.9Kg
دارای
کلید الکترونیکی
کیف حمل
نوع باتریلیتیومی

نمودار تغییر قیمت ابزار برش دهنده بوش مدل gws 12v-76

نظرات در باره محصول ابزار برش دهنده بوش مدل gws 12v-76

 

امتیاز کاربران به ابزار برش دهنده بوش مدل gws 12v-76

امتیاز کاربران به ابزار برش دهنده بوش مدل gws 12v-76 (از مجموع 2 رای ثبت شده)

جهت ثبت امتیاز لطفا وارد شوید.