معرفی اجمالی محصول

اره شارژی بوش مدل advancedcut 18 یک ابزار عای با قدرت بالای 18 ولتی مناسب برای برش چوب و پلاستیک در هر جایی که نیاز داشته باشد. چون در دست شما یک ابزار شارژی قرار دارد.

این محصول دارای زنجیر sds می باشد که نیازی به آچار برای بازر و نستن زنجیر ندارید. همچنین این محصول بوش نیازی به روغن کاری ندارد. کلید دور متغییر، دسته ضد لغزش، وزن و ارگونومی عالی از دیگر خصوصیات این محصول است.

این محصول در یک پک هارد کس شامل دستگاه شارژر ارائه شده است. این محصول بوش از سری advaced است که از یک موتور بدون زغال نیز بهره می برد.

نقد و بررسی اره شارژی بوش مدل advancedcut 18

  • سبک
  • ارگونومیک
  • فناوری Nano Blades
  • فناوری Syeon
  • بدون نیاز به ابزار برای تعویض تیغه
  • تغییر سریع تیغ اره
  • بدون نیاز به روغن کاری

اره بوش مدل مناسب هرس درختان، گیاهان، برش الوار انواع چوب یا لوله های پلاستیکی میباشد. این محصول از اتصالات دقیق زنجیره ای 4 میلی متری بهره برده که سبب میشود هنگام کار برش صافی را ایجادکنید.

 به جهت وجود فناوری Nano Blades کاربر هنگام کار با ابزار لرزش و ارتعاشی را احساس نخواهد کرد و میتواند با یک دست تعادل ابزار را حین کار حفظ کرده و درصورت لزوم دست دیگر را برای نگهداری قطعه روی کار قرار دهد.

استفاده از فناوری Syeon سبب صرفه جویی در انرژی باتری شده و با تحلیل به عمل آماده توسط این فناوری به همان اندازه که باتری نیاز دارد از آن مصرف میشود.

یکی دیگر از مزایای این ابزار برخورداری از امکان تغییر سریع تیغ اره بدون استفاده از ابزار اضافیست و همچنین با بسته شدن درپوش تیغه ها به طور خودکار محکم میشوند.

ناگفته نماند این ابزار بی نیاز از روغن کاری و تراشیدن است.

مشخصات فنی اره شارژی بوش مدل advancedcut 18

مشخصات
ولتاژ باطری / آمپر18v/2.5Ah
سرعت در حالت آزاد0-7000rpm
وزن دستگاه1.1kg
دارای
کلید الکترونیکی
کیف حمل
نوع باتریلیتیومی

نمودار تغییر قیمت اره شارژی بوش مدل advancedcut 18

نظرات در باره محصول اره شارژی بوش مدل advancedcut 18

 

امتیاز کاربران به اره شارژی بوش مدل advancedcut 18

امتیاز کاربران به اره شارژی بوش مدل advancedcut 18 (از مجموع 1 رای ثبت شده)

جهت ثبت امتیاز لطفا وارد شوید.