معرفی اجمالی محصول

متر لیزری بوش مدل glm 50-27 c یک متر با برد 50 متری دارای انواع المان های مختلف متراز از جمله متر متر مربع و مکعب و محاسبه فیثاغورث این متر لیزری به درخواست کسانی که کار های ساختمانی انجام می دهند و احتمال افتادن متر از دست کاربر وجود دارد طراحی و سااخته شده است شرکت بوش در این مدل از متر لیزری از IP65 استفاده کرده است و مدعی است که تا به خاطر فریمی که دور متر است تا ارتفاع 1.5 متری از دست اپراتور رها شود آسیبی به متر نمی رسد. قابلیت شیب سنجی 360 درجه البته به صورت 4 عدد 90 درجه و اتصال به گوشی هوشمند از جمله مزایای این مدل از متر های شرکت بوش می باشد. لیزر تیپ نوع 2  که در حال حاضر ایمن ترین نوع لیزر می باشد.

نقد و بررسی متر لیزری بوش مدل glm 50-27 c

  • ip65
  • ضدآب و ضدرضربه تا ارتفاع 1.5 متری
  • کنترل بصری و رابط کاربری هوشمند
  • رنگ لیزر قرمر با محدوده اندازه گیری 50 متر
  • سیستم اتصال بلوتوث
  • غیرفعالسازی خودکار 5 دقیقه
  • ظرفیت حافظه تا 30 عدد

متر نام برده به دلیل مقاومت بالا در برابر سقوط تا 1.5 متر، حفاظت IP65 و پوشش لاستیکی ضربه گیر برای کارهای ساختمانی سخت و سنگین ایده آل میباشد.

از ویژگی های عالی این ابزار میتوان به شیب سنجی تا 360 درجه، مستندسازی سریع و انتقال سریع داده به لطف قابلیت اتصال بلوتوث و برنامه Bosch Measureon اشاره کرد که حتی امکان گردش کار یکپارچه را فراهم میکند.

متر لیزری بوش برای تأیید موفقیت اندازه گیری ها و بهبود زمان کارکرد باتری (در مقایسه با glm 50 c prof) از قابلیت بازخورد صدا و لرزش برخوردار است.

 انجام و محاسبه تمامی عملکردهای کاربردی اندازه گیری واندازه گیری پیوسته و لحظه ای جهت محاسبات و نیزاندازه گیری توسط متر لیزری glm 50-27 c با علامت گذاری (علامت گذاری در فواصل مساوی) با توانایی اندازه گیری حداقل و حداکثر و جمع و تفریق اندازه گیری ها و محاسبه مساحت و حجم از مزایای آن به شمار میرود.

متر لیزری فوق بسیار کاربردی برای محاسبه مواد مورد نیاز، فضای اتاق و دیوار ها و قرار دادن عناصر مناسب در موقعیت های مختلف و مناسب معماران، مهندسان برق و بسیاری از مشاغل دیگر است.

مشخصات فنی متر لیزری بوش مدل glm 50-27 c

مشخصات
باطری1.5*2
دامنه اندازه گیری0.05-50m
دقت1.5mm+-
ابعاد دستگاه53*29*119
نوع و کلاس لیزر2
وزن دستگاه0.2kg
دارای
کیف حمل

نمودار تغییر قیمت متر لیزری بوش مدل glm 50-27 c

نظرات در باره محصول متر لیزری بوش مدل glm 50-27 c

 

امتیاز کاربران به متر لیزری بوش مدل glm 50-27 c

امتیاز کاربران به متر لیزری بوش مدل glm 50-27 c (از مجموع 1 رای ثبت شده)

جهت ثبت امتیاز لطفا وارد شوید.