معرفی اجمالی محصول

دریل شارژی بوش 12 ولت مدل gsr 120 li با آمپر ساعت 1.5 و 2 ارائه شده است. دریل نیمه صنعتی و خوبی را به ما ارائه می دهد این دریل شارژی دارای 2 باتری لیتیومی و شارژر می باشد که باعث می شود به صورت مداوم بتوانید از این محصول استفاده نمایید .

این مدل از دریل شارژی بوشدارای دور 1 و 2 مکانیکی و کلید قابل کنترل دور کم و زیاد می باشد همچنین در بالای کلید این دریل شارژی بوشکلید چپ گرد راست گرد جهت بستن و یا باز کردن پیچ وجود دارد .

این دریل دارای سه نظام 10 م م می باشد و همچنین قابلیت میزان 29Nm آن را می توان کنترل کرد .

این محصول دارای باتری 2 آمپر ساعت است.

نمایش بیشتر

نقد و بررسی دریل شارژی بوش 12 ولت مدل gsr 120 li

  • باتری لیتیومی
  • کیف حمل

نسل جدید دریل‌های برقی یعمی دریل پیچ‌گوشتی شارژی یکی از کاربردی‌ترین ابزارآلات خانگی و صنعتی است.

بزرگترین محدودیت دریل‌های برقی مشکل سیم‌کشی و تامین برقی بود. این دریل‌ها برای کارکردن به برق مستقیم احتیاج داشتند و اگر محبور باشید در محیط‌های فاقد برق یا در فضاهایی که فاصله پریز تا محل کارکردن زیاد است، از آن‌ها استفاده کنید قطعاً باید دردسرهای فراوانی را تحمل کنید؛ اما امروزه با ظهور دریل پیچ‌کوشتی شارژی شما بدون نیاز به برق مستقیم به راحتی میتوانید از این وسیله استفاده کنید.

یکی از مهمترین کاربردهای دریل شارژی قابلیت باز و بسته کردن پیچ است. به کمک این وسیله قادر خواهید بود به آسانی انواع پیچ‌ها را در سایزهای مختلف باز و بسته کنید.

مانند هر دریل دیگری سوراخکاری با این دستگاه نیز ساده است. به دلیل سبک بودن و قابل حمل بودن دریل پیچ‌گوشتی شارژی شما می‌توانید در اکثر دیوارها و حتی چوب، فلزات نازک و بسیاری از متریال‌های دگیر سوراخ‌های موردنظرتان را ایجاد کنید.

در دریل‌های شارژی معمولاً دو نوع سه نظام استفاده میشود : آچارخور و اتومات.

دریل پیچ‌گوشتی شارژی بوش مدل GSR 120 LI یک دریل شارژی قدرتمند و سبک وزن مناسب برای سوراخکاری انواع قطعات چوبی یا فلزی است.

باتری مورد استفاده در این دستگاه از نوع لیتیومی 12 ولت 2 آمپر بوده که طول عمر بالایی دارد.

سرعت آزاد 380-0 و 1300-0 دور در دقیقه، قفل سوئیچ و گبربکس دو سرعته مکانیکی از مشخصات بارز این دستگاه بوده که آن را در میان کاربران محبوب کرده است.

از دیگر ویژگی‌های این دریل فوق‌العاده میتوان به سه نظام اتومات، سیستم چپگرد/راستگرد، وزن سبک، قابلیت تنظیم سرعت  و  چراغ LED اشاره کرد.

حداکثر گشتاور تعریف شده برای دریل فوق 30 نیوتن متر است. از طرف دیگر امکان تغییر میزان گشتاور برای یک دریل حائز اهمیت است. گشتاور به نوعی نمایانگر زور دستگاه بوده و از گشتاورهای بالا برای کار روی سطوح سخت و مقاوم استفاده میشود. قابلیت تغییر گشتاور این امکان را به کاربر میدهد تا بتواند از دستگاه برای کار روی سطوح با مقاومت های متفاوت استفاده کند. برای تنظیم گشتاور 1+20 حالت روی دریل GSR 120 LI در نظر گرفته شده است.

دریل پیچ‌گوشتی بوش مجهز به سه نظام اتومات 10 میلی متری بوده که با کمک نیروی دستگاه تغییر وصعیت داده تا بدون نیاز به آچار سری پیچ‌گوشتی یا مته مورد نظر خود را نصب کنید. حداکثر عمق سوراخکاری توسط این سه نظام در سطوح چوبی 20 و در سطوح فلزی 8 میلی متر است.

مشخصات فنی دریل شارژی بوش 12 ولت مدل gsr 120 li

مشخصات
ولتاژ باطری / آمپر12v/2ah
سرعت در حالت آزاد0-380/1300rpm
حداکثر قطر پیچ7mm
گشتاور30Nm
سه نظام10mm
وزن990g
دارای
نوع سه نظام10mm اتوماتیک
کلید الکترونیکی
چپ گرد راست گرد
کیف حمل
تعداد دور2
تعداد باطری2

نمودار تغییر قیمت دریل شارژی بوش 12 ولت مدل gsr 120 li

نظرات در باره محصول دریل شارژی بوش 12 ولت مدل gsr 120 li

 

امتیاز کاربران به دریل شارژی بوش 12 ولت مدل gsr 120 li

امتیاز کاربران به دریل شارژی بوش 12 ولت مدل gsr 120 li (از مجموع 1 رای ثبت شده)

جهت ثبت امتیاز لطفا وارد شوید.