معرفی اجمالی محصول

تراز لیزری خطی حرفه ای بوش GLL 2-20 G ابزار مناسبی برای تسطیح سریع و دقیق در مشاغل داخلی مانند کاشی کاری حمام و آشپزخانه، ردیف کردن پریزها و کلیدهای برق، نصب سقف های کاذب یا آویزان دقیق قفسه ها است.
GLL 2-20 G Professional یک لیزر خطی قوی است که یک خط عمودی 180 درجه و خط افقی 360 درجه را نشان می دهد. این خطوط به رنگ سبز و به شدت قابل مشاهده هستند.
این لیزر خطی به جهت استفاده در شرایط سخت ساخته شده است، لیزر خطی در یک محفظه محکم و لاستیکی با شیشه فرورفته که استانداردهای حفاظت از گرد و غبار و پاشش آب IP64 را برآورده می کند، ارائه می شود.
 عملکرد دستگاه توسط یک کلید روشن/خاموش و یک صفحه کلید یک دکمه برای انتخاب آسان پیکربندی افقی، عمودی یا متقاطع ارائه می شود.
شعاع کاری این تراز  مناسب تا 10 متر بوده که سطح خود را تا 4± درجه در کمتر از 4 ثانیه ارائه می دهد.
به همراه این دستگاه سه پایه اندازه گیری بوش مدل bt 150 با قابلیت های : تغییر ارتفاع از 57 تا 157 سانتی متر، کنترل روی گردش حالت عمودی افقی بودن و قرار گرفتن در زاویه های مختلف ارائه میشود .

نمایش بیشتر

نقد و بررسی تراز لیزری بوش مدل GLL 2-20 G+ bt 150 Professional

GLL 2-20 G+ bt 150 Professional یک تراز لیزری فوق العاده عالی با قابلیت های خاص، نور سبز، خط 360 درجه و قیمت مناسب ساخت شرکت بوش میباشد.

این محصول در بسته بندی کارتنی به همراه دفترچه راهنما، یک تارگت، چهار باتری قلمی آلکالاین در کاور، سه پایه bt150 با جنس بدنه فوق العاده عالی و ارتفاع متغیر تا 157 سانتی متر ارائه شده است. که به دلیل وجود سه پایه به همراه تراز فاقد کیف از نوع Hard case میباشد.

مشخصات : خط 360 درجه افقی در شعاع 20 متر، 180 درجه عمودی در شعاع 10 متر، خودترازی تا 4 درجه، قفل پاندول و ip64 روی جعبه درج شده است.

یکی از مزیت های این دستگاه قابلیت Protect Tools به معنای مقاومت دستگاه در برابر ضربه، گردو غبار و اب میباشد.

تفسیر این مدل تراز: gll نشاندهنده تنها خط بدون نقطه، 2-20 به معنای وجود دو خط تا برد 20 متر و g به معنای نور سبز رنگ است.

کلید خاموش/ روشن و تعیین خط روی دستگاه طراحی شده است اما مانند سایر ترازها برای آن کلید قفل (Lock) به صورت دستی در نظرنگرفته شده است. درواقع سیستم قفل این تراز خودکار است که با کج کردن دستگاه خط تراز چندباری چشمک زده و پس از مدتی به صورت خودکار قفل میشود و میتوانید به صورت اریب یا صاف کار خود را ادامه دهید .قابل ذکر است این در این قابلیت برخلاف ترازهای مشابه سمت راست و چپ خط تراز باهم برابری میکنند.

تراز فوق العاده عالی است که شرکت بوش طراحی کرده دراین تراز در محیط بیرون هم تست شده و نهایت تا 10  قدم خط تراز  قابل مشاهده است.

مشخصات فنی تراز لیزری بوش مدل GLL 2-20 G+ bt 150 Professional

مشخصات
باطری1.5v LR6
دامنه نمایش20 m
دقت
وزن دستگاه0.62Kg
دارای
کیف حمل

نمودار تغییر قیمت تراز لیزری بوش مدل GLL 2-20 G+ bt 150 Professional

نظرات در باره محصول تراز لیزری بوش مدل GLL 2-20 G+ bt 150 Professional

 

امتیاز کاربران به تراز لیزری بوش مدل GLL 2-20 G+ bt 150 Professional

امتیاز کاربران به تراز لیزری بوش مدل GLL 2-20 G+ bt 150 Professional

جهت ثبت امتیاز لطفا وارد شوید.