معرفی اجمالی محصول

اره میزی بوش مدل AdvancedTableCut 52 سبک و جمع و جور با توان 550 وات، برخوردار از فناوری NanoBlade برش های بدون لرزش را تضمین میکند و تیغ اره ها را بدون تعمیر، بدون روغن و تراشیدن میتوانید حفظ کنید. با استفاده از دسته کشویی موجود میتوانید قطعه کار را ثابت نگه داشته و با NanoBlade براش برش دقیق روی قطعه کار حرکت دهید. این اره میزی با وزن 8.5 کلیوگرم حمل و نقل را بسیار آسان میکند و فضای کمی برای ذخیره سازی نیاز دارد. دامنه تنظیمات عمودی ابزار برابر 0 تا 45 درجه و تنظیمات افقی آن 60- تا 60+ درجه میباشد. با اره بوش میتوانید برش هایی با ارتفاع حداکثر 52 میلی متر در زاویه 90 درجه و 35 میلی متر در زاویه 45 درجه ایجاد کنید.

نمایش بیشتر

نقد و بررسی اره میزی بوش مدل AdvancedTableCut 52

اره میزی بوش مدل AdvancedTableCut 52 یک اره میزی جمع و جور، فانتزی، زیبا و کارآمد و متمایز از سایر اره میزی ها برای کارهای شخصی و خانگی فوق العاده عالیست.

این اره به کسانی که چوب آن ها قطر و طول زیادی ندارد پیشنهاد میشود.

دستگاه فوق یک اره حرفه ای از نوع Advanced بوده که کارهای برش کاری را فوق العاده عالی انجام میدهد.

یکی از تفاوت هایی که سبب تمایز این اره میزی نسبت به سایر شده است استفاده از تیغه nano blade به جای تیغ اره گرد میباشد. این نوع اره نیازی به روغن کاری و تیز کردن ندارد و به راحتی برش کاری را برای شما انجم میدهد توجه داشته باشید که با این تیغ اره ها باید با احتیاط کامل کار انجام دهید که نشکند؛ به غیر از این مورد nano blaed بسیار تیز و برنده است و به راحتی کند و مستهلک نمی شود.

تفاوت دیگر این دستگاه حرکت کردن تیغه از سمت عقب به سمت جلو با استفاده از یک اهرم است که این قابلیت در سایر اره میزی ها وجود ندارد و حتما صفحه کار را باید زیر تیغه اره حابجا کنید تا برش انجام شود .

از دیگر مزایای این دستگاه میتوان به قابلیت برش فارسی و زاویه 45 درجه اشاره کرد. در 45 درجه میتوانید قطر 35 میلی متر را راحت برش دهید همچنین امکان جابجایی گونیا روی صفحه پلیت در زاویه منفی و مثبت 60 درجه ایجاد شده است؛ که به وسیله اهرم تیغه اره جابجا شده و نیازی به آچاری نخواهید داشت.

مشخصات فنی اره میزی بوش مدل AdvancedTableCut 52

مشخصات
قدرت5500w
سرعت در حالت آزاد8200rpm
قطر تیغه اره65mm
ابعاد برش-----
زاویه فاسی بر60°+-
زاویه برش از پهلو----
وزن دستگاه8.5Kg
دارای

نمودار تغییر قیمت اره میزی بوش مدل AdvancedTableCut 52

نظرات در باره محصول اره میزی بوش مدل AdvancedTableCut 52

 

امتیاز کاربران به اره میزی بوش مدل AdvancedTableCut 52

امتیاز کاربران به اره میزی بوش مدل AdvancedTableCut 52

جهت ثبت امتیاز لطفا وارد شوید.