معرفی اجمالی محصول

جاروبرقی بوش مدل GAS 35 L AFC برای مصارف خشک و مرطوب با کلاس کاری L مناسب است. این دستگاه به فناوری تمیز کردن خودکار مجهز بوده که استخراج دائمی و قدرتمند را برای کاربر فراهم میکند. جاروبرقی بوش دارای گواهینامه کلاس L مطابق با استانداردهای اتحادیه اروپا است که حفاظت خوب از کاربر را تضمین میکند. موتور قدرتمند 1200 واتی با فشار خلا بسیار بالا تا 254 میلی بار از مزایای این دستگاه میباشد. 

این مدل از جاروبری بوش ساخت ایتالیا است.

نقد و بررسی جاروبرقی بوش مدل GAS 35 L AFC

در جاروبرقی های تر و خشک عموماً موتور در بالای دستگاه قرار گرفته و مخزن زباله در پایین آن است که باعث میشود آب به موتور نرسد.این نوع جاروبرقی های قابلیت مکش آب را هم دارند.

جاروبرقی ها المان های مختلفی دارند که در خرید تاثیرگذار میباشند ؛از این المان ها میتوان به مقدار حجم مخزن،قدرت دستگاه، لوازم جانبی همراه ، جنس بدنه و غیره اشاره کرد.

جاروبرقی فوق از یکسری المان های خاص و مختص خودشبرخوردار است که آن ها را  در جاروبرقی های دیگر نمیتوانید بیابید.

جاروبرقی مدل GAS 35 L AFC یک دستگاه فوق‌العاده عالی با مشخصات 35 لیتر گنجایش مخزن به صورت اسمی، حجم خالص اختصاص داده شده 23 لیتری خشک میباشد و حجم آبی که میتواند نگه دارد 19 لیتر است.

 همراه دستگاه یک  عدد کیسه زباله، فیلتر، نازل های مختلف برای جاروکردن کف، رابط ها، سه قطعه تلسکوپی به طول 2 متر، یک شلنگ 5 متری ارائه شده است.

به دلیل وجود شلنگ خرطومی 5 متری میتوانید دستگاه را به صورت هسته وسط محیط قرار داده و کار خود را بدون نیاز به جابجایی دستگاه انجام داده و محیط موردنظر خود را تمیز کنید.

هر چقدر جاروبرقی خلأ بیشتری ایجاد کند، کیفیت مکش بالاتری دارد. این مدل 254 میلی بار خلا ایجاد میکند که عدد قابل توجهی است.

این جاروبرقی به دو چرخ بزرگ در قسمت انتهایی و دو چرخ متحرک کوچک در قسمت جلو برای جابحایی مجهز شده است.

چرخ های بزرگ باعث می‌شود براحتی و به سرعت دستگاه را از پستی بلندی های موجود در کف کارگاه جابجا کنید.

جاروبرقی بوش قابلیت این را دارد که درقسمت بالا و سر آن بتوانید از کیف های LBOXX بصورت مکانیکی استفاده کرده و آن را فیکس کنید.

این دستگاه جزء معدود دستگاه هایی است که بجز کلید On/Off یک کلید دور متغیر برای تنظیم میزان مکش بر اساس نوع کار خود تعبیه شده است.عموماً در جاروبرقی های صنعتی این قابلیت دیده نشده اما در این مدل این قابلیت وجود دارد.

نکته قابل ذکر دستگاه فوق، سیستم AFC است. دکمه ای روی دستگاه وجود دارد که با زدن آن جارو هر 15 ثانیه یکبار ، دو یا سه بار لرزشی را در قسمت فیلتر ایجاد کرده تا آن را عاری از هرگونه گردوغبار کند.

 قسمت اعظمی از خلأ ایحاد شده در دستگاه به فیلتر مربوط میباشد؛ به این صورت که اگر فیلتر تمیز نباشد این خلأ به خوبی انچام نمیشود اما در این دستگاه به دلیل برخورداری از قابلیت AFC ذرات و گردوغبار های روی فیلتر تمیز شده و خلأ مناسبی ایجاد میشود.

نکته آخر که برای خیلی از افراد مهم است،این محصول در کشور ایتالیا تولید شده است.

مشخصات فنی جاروبرقی بوش مدل GAS 35 L AFC

مشخصات
قدرت موتور1200w
قدرت مکش254mbit
ظرفیت مخزن35L
میزان جریان هوا74L/s
طول شلنگ5m
ابعاد دستگاه588*740*401mm
وزن دستگاه12.4kg

نمودار تغییر قیمت جاروبرقی بوش مدل GAS 35 L AFC

نظرات در باره محصول جاروبرقی بوش مدل GAS 35 L AFC

 

امتیاز کاربران به جاروبرقی بوش مدل GAS 35 L AFC

امتیاز کاربران به جاروبرقی بوش مدل GAS 35 L AFC (از مجموع 1 رای ثبت شده)

جهت ثبت امتیاز لطفا وارد شوید.