معرفی اجمالی محصول

فرز نجاری بوش مدل gof 1250 ce بوش با قدرت 1250 واتدارای دسته ارگونومیک برای کار کردن راحت تر و استفاده با یک دست در جاهایی که نمی توان از دو دست استفاده کرد.

  • دور متغییر
  • تنظیم دقیق میلی متری
  • کلت 8 میلی متری

از خصوصیات این فرز نجاری است.

ابعاد gof 1250 ce حدود 370*270 میلی متر می باشد.

وزن دستگاه بدون متعلقات 3.6kg می باشد.

نقد و بررسی فرز نجاری بوش مدل gof 1250 ce

  • دور متغییر
  • دسته ارگونومیک
  • دقت میلی متری

ابزار های نجاری برای کارهای برش لایه برداری و فرم دادن بر روی چوب ساخته شده اند. هر یک از این ابزار های کار مخصوص به خود را انجاممی دهند البته برخی از آنها چند کار را هم با هم انجام می دند از جمله این ابزار های پر کاربرد که در صنعت چوب کاربرد دارد فرز نجاری یا همان اور فرز می باشد.

فرز نجاری یا همان اورفرز یک ابزاری است که بیشتر برای فرم دادن و شکل دادن به لبه های چوب طراحی شده اند ولی به غیر از این کار، کار برش و لایه برداری قسمت های مختلف چوب را هم انجام می دهد.

فرزهای نجاری از نظر به دسته مشتی یا همان تک دسته و 2 دسته تقسیم می شود. که مدل مشتی برای کارهای لبه زنی و ظریف بیشتر مورد استفاده است و  مدل دو سته برای کار های حجم باالا و سنگین استفاده می شود.

فرز نجاری gof 1250 ce بوش یک فرز نجاری 2 دسته پر قدرت است که برای کارهای حجیم و دقیق بسیار کاربردی می باشد. gof 1250 در 2 مدل وارد بازار شده است که به لحاظ کارکردن به هم تفاوت زیادی ندارند به غیر از یک قسمت از دستگاه که در ادامه به آن می پردازیم.

gof 1250 همان طور ه گفته شد در 2 مدل gof 1250 ce و gof 1250 lce روانه بازار شده که مدل lce به جای درجه بندی خط کشی به صورت دیجیتال عمق نفوض کار را نشان می دهد که این هم خوبی هایی دارد و هم مشکلاتی که مهمترین آن شاید تمیز نگاه داشتن این قسمت از دستگاه است چون برد های الکترونیکی به گرد و غبار حساس بوده و احتمال خرابی زیاد است البته به این راحتی ها هم خراب نمی شود ولی خوبی این قطعه این است که شما اگر نیاز داشته باشید در زمان های کوتاه تنظیم ارتفاع دستگاه را زیاد جابجا کنید بسیار کاربردی می باشد و سرعت کار و دقت در کار بالا می شود.

مشخصات فتی gof 1250 ce

 1250w

 10000-24000rpm

 8mm

 3.6kg

این فرز نجاری بوش دارای 2 دسته می باشد که متفاوتر از بقیه می باشد به گونه ای که یک دسته آن به گونه ای طراحی شده که شما با یک دست هم می توانید به راحتی و ارگونومی تر با این دستگاه کار کنید. gopf 1250 ce دارای کلید دور متغییر جدا از کلید خاموش و روشن می باشد و می تانیددر هر زمانی دور دستگاه را تغییر دهید.

این فرز نجاری به صورت پیش فرز قابلیت اتصال به جاروبرقی را دارد و نیاز به اضافه کردن اکسسوری اضافی ندارید.

یکی از متعلقات مهم و اساسی در فرز های نجاری شابلون صفحه می باشد که در خیلی از مواقع همراه دستگاه ها ارائه نشده است . اگر هم ارائه بشود قیمت محصول را بالا می برد. در فرز بوش مدل gof 1250 ce یک شابلون قرار دارد در تصویر زیر می بینید. این اکسسوری برای بالابردن دقت کار و سرعت بخشیدن به کار بسیار کاربردی می باشد

ابزار گیر این فرز نجاری بوش 8 میلی متر می باشد که شایت تنها ضعف این محصول همین باشد و اگر از 12 هم پشتیبانی می کرد بهترین محصول می شد.

ابعاد 1250 270*370 میلی متر می باشد که با توجه به وزن حدود 4 کیلویی محصول دستگاه خوبی  را به ما ارائه می دهد. این محصول به لطف نتظیم میلی متری ارتفاع آن چه در مود دیجیتال چه در مورد دستی کار ما را آسان کرده و دقت کار را بالا می برد.

مشخصات فنی فرز نجاری بوش مدل gof 1250 ce

مشخصات
قدرت1250w
سرعت در حالت آزاد10000-24000min
کولت8mm
وزن دستگاه3.6kg

نمودار تغییر قیمت فرز نجاری بوش مدل gof 1250 ce

نظرات در باره محصول فرز نجاری بوش مدل gof 1250 ce

 

امتیاز کاربران به فرز نجاری بوش مدل gof 1250 ce

امتیاز کاربران به فرز نجاری بوش مدل gof 1250 ce

جهت ثبت امتیاز لطفا وارد شوید.