جارو شارژی بوش

جارو شارژی بوش

یک جارو شارژی عالی برای هر جایی

در این مقاله، محصولی فوق‌العاده برای مصارف منزل، ماشین، کارگاه‌ها و مکان‌هایی که قرار است نصبی انجام شوند معرفی می‌کنیم.
Gas 12 v بوش دستگاه شارژی صنعتی 12 ولت ،یک جاروبرقی شارژی صنعتی که برای منزل، کارگاه، داخل ماشین و مکان‌هایی که دوست دارید در حجم‌های پایین سنگریزه و یا آشغال‌های موجود را پاکسازی کنید با این ابزار به راحتی انجام دهید.
منبع تغذیه این دستگاه 12 ولت یک عدد باتری 12 ولت می‌باشد که می‌توانید از باتری شارژی 12 ولت 2 یا 1.5 آمپر استفاده کنید. جارو شارژی بوش به وزن 870 گرم و ابعاد 180*77*273 میلی‌متر می‌باشد.
این دستگاه محصول سال 2020 ساخت کشور چین در مدل‌های مختلفی به صورت با باتری(بدنه همراه با باتری 12 ولت و شارژر) یا بدون باتری (فقط بدنه) ارائه می‌شود.
جاروشارژی فوق مجهز به دکمه خاموش روشن، نمایشگر میزان شارژ باتری، رابط لوله برای دسترسی به فضاهای غیرقابل دسترس، مخزن 0.35 لیتری و فیلتر بوده که می‌توانید فیلتر را به راحتی جدا و تمیز کنید.
میزان مکش این ابزار برابر 45 میلی وات بوده و می‌توانید روش و نوع کارکرد دستگاه را بر روی سطوح مختلف مانند سنگ، فرش و اتومبیل و با مواد متفاوت در ویدئو مشاهده کنید.
 

نظرات

 
 
Captcha