یک مینی فرز شارژی

یک مینی فرز شارژی

یک ابزار براشلس عالی برای کار های مختلف


مینی سنگ
برای کسانی که می‌خواهند برش‌های کوچک و مقطعی بزنند وسیله‌ای کاربردی و مهم به شمار می‌رود. مینی سنگ بسیار کاربرد دارد نظیر برش‌های مختلف به روی فلز، چوب وحتی ساب زدن. نسل قدیمی مینی سنگ‌های شارژی بوش در آلمان تولید می‌شدند. درباره جنسی که در آلمان تولید می‌شود، پیش ذهنیت این است که دستگاه از کیفیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است و افرادی که دوست دارند محصول فوق‌العاده عالی در اختیار داشته باشند می‌خواهند در لول‌های آلمانی بخرند؛ اما به لحاظ تکنولوژی مدل‌هایی را که شرکت بوش در چین تولید می‌کند به مراتب بالاتر از محصولات آلمانی می‌باشند.
Gws 18 vli مینی فرز آلمانی 18 ولت، 4 یا 5 آمپر تولید می‌شده که این مدل منسوخ شده و به جای آن مدل gws 18-105 چینی است اما نقطه ضعف این مدل قطر صفحه 105 میلی متری آن است، چرا که پیدا کردن صفحه‌ای به این قطر کار دشوار و زمانبری می‌باشد.


حال به ذکر تفاوت‌های دو مینی‌فرز gws 180 li و gws 18 li می‌پردازیم.
1-    موتور مدل چینی براشلس بوده اما در مدل آلمانی اینطور نیست.
2-    دستگاه مدل آلمانی نسبت به مدل چینی وزن بیشتری دارد.
3-    بدنه مدل آلمانی نسبت به مدل چینی قطورتر بوده که برای افراد با دست های کوچک مناسب نیست.
4-    سرعت برش در یک برش در مدل چینی نسبت به آلمانی بیشتر است.
5-    هر بار شارژ کردن در مدل چینی تعداد دفعات بیشتری نسبت به مدل آلمانی برش‌کاری انجام می‌دهد.


بررسی کامل و مشخصات دستگاه


شرکت بوش مینی فرز Gws180 li را در دو مدل دوباتری و تک باتری ارائه کرده است؛ توصیه می‌شود کسانی که کار زیادی ندارند از مدل تک باتری استفاده کنند. قابل ذکر است به همراه این محصول کیف هارد کیس معمولی وجود دارد.
فریم ثابت طراحی شده در داخل کیف را می‌توان خارج کرد و فریم آن را شخصی سازی کنید. شرکت بوش به روی تمام المان‌ها کارکرده است؛ برای مثال قسمتی از فریم را مطابق باتری دستگاه طراحی  کرده است که شیارهای باتری به طور کامل در آن قرار گرفته و به هیچ عنوان تکان نمی‌خورد.
به همراه این دستگاه یک عدد باتری 4 آمپر 18 ولتی ساخت مالزی و یک عدد شارژر از نوع 18v40  ارائه شده است.


در مدل gws 180 li قطر بدنه در قسمت گرفتن دست کمتر شده و به راحتی می‌توانید دست خود را دور دستگاه حایل کنید.


برای جلوگیری از آسیب رساندن گردو غبار به موتور در قسمت باتری یک گردگیر تعبیه است. از ویژگی‌های این دستگاه می‌توان به موتور براشلس ، وزن کاهش یافته و قطر صفحه 125 میلی متری به جای 115 میلی‌متر اشاره کرد.


قاب از نوع  sdsبوده و نیاز به آچار ندارد و به راحتی باز می‌شود. انواع استانداردها را شامل می‌شود به انضمام اینکه این مدل ماه 8 سال 2021 تولید شده است.مطلب آخر و مهم : کسانی مینی سنگ شارژی را تهیه کنند که به آن نیاز دارند. مینی سنگ 700 وات برقی معادل با آن با همان کارکرد اما با صرف هزینه کمتری می‌توانید در اختیار داشته باشید. احساسی خرید نکنید!نظرات

 
 
Captcha