یک ابزار خاص

یک ابزار خاص

وقتی در ارتفاع می خواهی برش دهی و این ابزار را نداری

 

 gws 12v-76 یک مینی فرز برش دهنده‎ای است که می‌توانید با کمک آن و نصب صفحات مناسب، روی سطوح مختلف مورد نظر خود برشکاری انجام دهید. این ابزار فوق‌العاده عالی به افرادی که برش‌های خاص، ریز و در ارتفاع انجام می‌دهند و نیازمند وسایل سبک و شارژی هستند، پیشنهاد می‌شود.

این دستگاه در 2 مدل پک به صورت تنها بدنه خالی و بدون متعلقات و یا همراه با باتری و شارژی ارائه می‌شود.

در ایران بوش مینی فرز فوق با پک کامل باتری و شارژر ارائه شده است. در این پک یک شارژر سریع12 ولتی GAL 12V-4 شرکت بوش به صورت بسته بندی کارتنی یک باتری 12 ولتی  2آمپرساعت و در نهایت خود دستگاه به صورت بدنه می‌باشد.

 gws 12v-76 یک مینی فرز ساخت شرکت آلمان با خصوصیت‌های Heavy Duty، موتور براشلس، ارگونومی عالی که حتی با اتصال باتری به دستگاه وزن زیادی در دست حس نمی‌شود، بدنه ضدتعریق و ضدلغزش، نمایشگر میزان شارژ باتری، قفل باتری که در زمان فعال بودن آن و تعویض صفحه مانع از روشن شدن دستگاه می‌شود و با چشمک زدن نمایشگر باتری کاربر را از این امر مطلع می‌سازد و درنهایت انرژی بهینه را برای شما ارائه می‌دهد.

 باتری قابل استفاده برای مینی فرز بوش 12 ولت بوده که می‌توانید از1.5، 2 و یا 3 آمپر استفاده کنید. توجه داشته باشید هر میزان که آمپر بالاتر باشد ماندگاری و مدت زمان استفاده از دستگاه بیشتر می‌شود.

به همراه gws12v-76 یک قاب پلاستیکی که روی قاب فلزی سوار می‌شود، از وارد شدن ضربه به صفحه و پاشش جرقه و گرده های حاصل از انجام برشکاری به سمت کاربر جلوگیری می‌کند، یک آلن برای تعویض صفحات، سه عدد صفحه برای برش استیل، یک عدد صفحه مش‌دار برای برش‌های مختلف مانند پلاستیک، پلی‌استر و چوب میخ دار و یک قاب فریم که میتوانید در کیف‌های مختلف قرار دهید ارائه شده است.

این نکته قابل ذکر است که برای برش از صفحات 76 میلی متری از برند بوش و سایر نیز می‌توان استفاده کرد. همچنین صفحات مینی سنگ‌های بادی روی این ابزار قابل استفاده هستند.

برای تویض صفحه باید ابتدا قفل کناری را بکشید. اگر قفل به صورت کامل بالا نیاید دنده به دنده شده و باید کمی جابجا کنید.

دقت داشته باشید که این دستگاه برای برش های قطور مناسب نیست اما می‌توانید برش‌هایی از کف انجام دهید.

 

نظرات

 
 
Captcha