معرفی اجمالی محصول

مینی سنگ یا همان مینی فرز یک ابزار کاربری می باشد که افراز مختلف در حرفه های مختلف از این وسیله کم و زیاد استفاده می کنند. مینی فرز ها دارای بدنه می باشند و دسته عقب ندارند به همین خاطر برای کسانی که کار طولانی مدت بخواهند با این ابزار انجام دهند خسته کننده است. به همین علت شرکت هایی مانند بوش به فکر تولید یک مینی فرز متوسط افتادند تا در هنگام کارهای طولانی اپراتور دچار خستگی کمتری شود.

gws 18-125 sl یک مینی سنگ متوسط سطح بالا می باشد که از هر لحاظ یک ابزار حرفه ای می باشد. این مینی سنگ 1800 واتی دارای قطر صفحه 125 م م دارای کلید دور متغییر می باشد.

این مینی سنگ ادرای المان های ایمنی بالایی می باشد که از جمله آن می توان به

  • overlod protection
  • دسته کمکی ویبریشن
  • محافظ گار حرفه ای
  • kickback control
  • استارت نرم

اشاره کرد.

نمایش بیشتر

نقد و بررسی مینی فرز بوش (مینی سنگ بوش ) مدل gws 18-125 sl

  • بدنه ضد لغزش
  • دور متغییر
  • ارگونومی عالی
  • دسته کمکی ویبریشن

مینی سنگ با کد Gws18-125 sl ساخت آلمان از المان های بسیار زیادی برخوردار است که خیلی از افراد ترغیب می‌شوند این مینی سنگ بوش را خریداری کنند.
بسته بندی این محصول از نوع کارتنی بوده و شرکت مدل‌های مختلفی از 18 شرکت ارائه کرده است؛ به همین دلیل در روی کارتن بسته بندی به نوشتن gws 18 اکتفا شده و در قسمت بارکد نوع را مشخص کرده‌اند.
بررسی 8 المان مینی سنگ بوش
1-    کنترل لرزش Vibration Controll .این ابزاردارای یک دسته کمکی بوده که ویبریشن آن، هنگام کار برای اپراتورخستگی کمتری ایجاد می‌کند.
2-    Soft Start .زمانی که دستگاه با دور بالا روشن شود، به صورت خودکار از دور کم و پایین استارت می‌خورد. وجود این المان سبب می‌شود اگر دستگاه در دست کاربر شل داشته باشد لغزشی نداشته و از دست او نیفتد و همچنین به جریان برق فشار مضاعف وارد نشود.
3-    Back Start
4-     Restart Protection
5-     ارگونومی ابزار. شرکت بوش ادعا کرده است کسی که این دستگاه را به دست می‌گیرد، به هنگام کار احساس راحتی کرده و می‌تواند مدت زمان زیادی کار کند.
6-    کنترل سرعت دیمردار، به جز اینکه دارای دکمه خاموش روشن می‌باشد از کلید دورمتغیر هم برخوردار است که اپراتور می‌تواند دور دستگاه  را کم و زیاد کند.
7-    Protection Switch. این المان در بحث حفاظتی سویچ است که دستگاه به راحتی با هر فشاری روشن نشود و لزوماً کلید به سمت پایین فشار داده شده تا روشن شود.
8-    Constant Sped برای تثبیت سرعت  هنگام بار اضافی. بار اضافی سرعت و دور دوران خروجی ایجاد شده در دستگاه کاهش یافته و همین طور دور دستگاه را تثبیت می‌کند.
محتویات پک
این مینی سنگ شرکت بوش ساخت آلمان شامل دسته کمکی، دو عدد مهره و آچار تعویض صفحه، قاب محافظت 125 میلی متر از نوع کلیکی (آچاری نیست) است و زمانی که صفحه در قاب بترکد قاب جهت خود را عوض نکرده  و از اپراتور در برابر تکه‌های ترکیده شده محافظت می‌کند.
به دلیل این که دستگاه جریان برق بالایی دارد و باید بتواند جریان برق را پشتیبانی کند کابل این مینی سنگ به صورت قطو، قوی و نرم طراحی شده است.


مینی سنگ‌های با مدل‌های 13،17 11 قدیم ،15،18،19 دارای درب گیربکسی به صورت پلاستیک فشرده هستند و نیاز به  آچار ندارند.
در قسمت گیربکس مینی سنگ قفل‌کن چرخ دنده برای تعویض راحت صفحه، هواکش برای تنفس دستگاه طراحی شده تا آرمیچر و بالشتک به صورت سریع و آسان خنک شوند.
 قسمت پشت دستگاه کلید دور متغیر قرار دارد و حتماً باید به سمت پایین فشار داده شده تا قفل شود.


بدنه دستگاه از جنس پلاستیکی اما قسمت دسته از جنس لاستیکی با تورفتگی‌های کوچک برای کاهش تعریق و جلوگیری از لیز خوردن دست اپراتور است.
دسته کمکی هم از سمت راست و چپ می‌توانید به ابزار وصل کرده و برشکاری و ساب زدن را انجام دهید.

یکی از مزایای مهم این مینی‌فرزعدم احساس سنگینی وزن خیلی از مینی‌فرزها در دستگاه است .

مشخصات فنی مینی فرز بوش (مینی سنگ بوش ) مدل gws 18-125 sl

مشخصات
قدرت1800وات
سرعت در حالت آزاد2800-12000rpm
قطر صفحه125mm
رزوه مهرهm14
وزن دستگاه2.5kg
دارای
کلید تغییر دور

نمودار تغییر قیمت مینی فرز بوش (مینی سنگ بوش ) مدل gws 18-125 sl

نظرات در باره محصول مینی فرز بوش (مینی سنگ بوش ) مدل gws 18-125 sl

 

امتیاز کاربران به مینی فرز بوش (مینی سنگ بوش ) مدل gws 18-125 sl

امتیاز کاربران به مینی فرز بوش (مینی سنگ بوش ) مدل gws 18-125 sl

جهت ثبت امتیاز لطفا وارد شوید.