معرفی اجمالی محصول

اره عمودبر شارژی بوش مدل gst 18v-li-B برای برش های مستقیم و اریب با زاویه فارسی 45 درجه مناسب است. این ابزار شارژی در حالیکه به طور محکم برروی قطعه کار قرار داده شده است برای برش کامل و همچنین برش قسمتی از قطعات داخلی چوب، مواد پلاستیکی، فلزات، صفحات سرامیکی و لاستیکی مناسب است.

حداکثر عمق برشی که میتوان در چوب، آلومینیوم و فولاد با این ابزار ایجاد کرد به ترتیب برابر است با 120، 20 و 8 میلی متر.تعداد ضربه در حالت آزاد در بازه 0-2700 بوده و حداکثر زاویه برش (راست/چپ) 45 درجه را میپذیرد.

اره عمودبر شارژی بوش مجهز به کلید ایمنی برای قفل کردن کلید قطع و وصل، دکمه فشاری آزادکننده باتری، سطح هدایت کننده پلاستیکی، صفحه پایی(کفی)، کلید اهرمی برای تنظیم حرکت افقی (پاندولی) تیغه اره میباشد. از مزایای دیگر اره شارژی میتوان به دسته با روکش عایق دار، کلید قابل چرخش (کلید دیمر)برای انتخاب تعداد ضربه، پایه کشویی فولادی و چراغ نشانگر کنترل میزان شارژ اشاره نمود.

اهرم این ابزار به جهت باز کردن راحتتر قفل تیغه اره مجهز به SDS میباشد. همچنین برای حفاظت اپراتور در برابر تماس با تیغه اره از حفاظ ایمنی برخوردار شده است.

نمایش بیشتر

نقد و بررسی اره عمود بر شارژی GST 18V-LI B

مشخصات فنی اره عمود بر شارژی GST 18V-LI B

مشخصات
ولتاژ باطری / آمپر18v
سرعت در حالت آزاد0-2700rpm
نوسان ژاویه (درجه)-----
وزن دستگاه1.8Kg
دارای
کلید الکترونیکی
کیف حمل
نوع باتریLI-ION

نمودار تغییر قیمت اره عمود بر شارژی GST 18V-LI B

نظرات در باره محصول اره عمود بر شارژی GST 18V-LI B

 

امتیاز کاربران به اره عمود بر شارژی GST 18V-LI B

امتیاز کاربران به اره عمود بر شارژی GST 18V-LI B

جهت ثبت امتیاز لطفا وارد شوید.