معرفی اجمالی محصول

تراز لیزری 3 خط بوش مدل gll 3-80 g دارای 3 خط 360 درجه نورسبز برای کسانی که در محصط های پر نور و فضای باز استفاده می کنند مناسب می باشد. این تراز از 4 باتری آلکالاین قلمی برای روشن کردن خود استفاده می کند و دارای کلید خاموش روشن در کنار و دو دکمه بر روی خود می باشد.

برد دستگاه 30 متر و با گیرنده تا 120 متر برد دارد. این محصول همراه با کیف برزنتی و 4 باتری و تارگد در یک کیف هارد کیس ارائه می شود.

gll 3-80 g دارای دکمه خاموش و روشن در کنار و دکمه اتصال به ردیاب لیزر و همچنین دکمه تعیین نوع و جهت خط بر روی تراز قرار دارد.

نقد و بررسی تراز لیزری بوش مدل gll 3-80g

  • نور سبز
  • 3 خط
  • 360 درجه

ما از یک تراز لیزری چی می خواهیم. بگذاریم این طور عنوان کنیم ترازی که به درد کار ما می خورد باید چه خصوصیاتی داشته باشد. اول باید مشخص کنیم تراز نقطه ای مناسب کار ما است یا تراز خطی و اگر هر دو را نیاز داریم تراز ترکیبی وجود دارد یا نه.

بیشتر تراز های لیزری از نوع خطی می باشند که دارای مدل های 2 و یا 3 خط و از نوع 180 یا 360 درجه می باشند. البته به تازگی نور تراز ها هم به 2 نور سبز و قرمز تقسیم شده که نور سبز در محیط های باز و پر نور کارایی بهتری دارد.

gll 3-80 g

یک تراز 360 درجه 3 خط نور سبز می باشد که این یعنی یک تراز کامل از تمامی جهت برای کسانی که نیاز به یک تراز خطی با کارایی بالا دارند می باشد.

این تراز لیزری که ساخت شرکت بوش می باشد یک تراز تمام عیار ولی ارزان می باشد برای کسانی که عاشق نهایت تکنولوژی می باشند. 3 خط 360 درجه نور سبز یک تراز کامل می باشد که توقع هر کسی را که نیاز به یک تراز را دارد مرتفع می کند. چرا عنوان شد ارزن چو دقیقا کار یک تراز کامل را انجام می دهد با این تفاوت که دارای متعلقات و آپشن اضافی نیست. دقیقا مانند s500 بنر که قیمت ماشین با قیمن ماشین فول آپشن 2 برابر فرق دارد. این تراز هم تقریبا یک چیز تو این مایه ها می باشد. اگر بخواهیم مقایسه ای داشته باشیم می توان گفت gll 3-80cg همان تراز فول آپشن مدل gll 3-80 g می باشد

                                                                                                  

مشخصات کلی gll 3-80 g

30 متر برد که با گیرنده lr6 تا 120 متر قابلیت تشخیص محل خط را دارد. دارای خودترازی تا 4 درجه مثبت و منفی می باشد. این تراز لیزری کمتر از یک کیلوگرم وزن دارد که وزن مناسبی برای این تراز به حساب می آید. در این تراز می توانید هر 3 خط را با هم و یا به صورت تفکیکی داشته باشید که این امر باعث می شود نیروی کمتری از دستگاه استفاده شود در نتیجه هزینه خرید باتری برایتان کمتر می شود. در ضمن منبع انرژی gll 3-80 g باتری آلکالاین قلمی می باشد که 4 عدد در قسمت پشت دستگاه قرار می گیرد.

دستگاه از نظر ظاهری gll 3-80 g 

این محصول دارای 3 اپتیک دیرون زده از بدنه تراز است که باغث ایجاد خط 360 درجه شده، دکمه خاموش و روشن در کنار آن قرار دارد، بر روی این تراز 2 چراغ و 2 دکمه وجود دارد و انتهای دستگاه یک درپوش وجود دارد که 4 باتری آلکالاین در آن جا می گیرد در قیمت زیر این تراز لیزری بوش هم 2 عدد جای پیچ زروه دار وجود دارد که مناسب نوع پایه ای که استفاده می کنید می نوانید انتخاب کنید از کدام جا پیج استفاده شود.

بررسی کارکرد gll 3-80 g

کلید خاموش روشن که در کنار تراز قرار کرفته است دارای  2 مد روشن کردن می باشد، حالت lock و حالت onlock که در این حالت تراز خودش را تا 4 درجه مثبت و منفی تراز می کنه و اگر از این حالت خارج شود پشت سر هم چشمک زده که این حالت با صدای بوق بلندی همراه است. در حالت lock تراز در هر حالت چشمک می زند ولی با فاصله زیاد که این باعث می شود شما به راحتی از تراز در حالت کج هم استفده نمایید.

روی تراز هم همان طور که در تصویر فوق مشاهده می نوایید دارای 2 دکمه و 2 چراغ می باشد. دکمه سمت چپ برای تعین نوع خط که در کدام جهت روشن شود و یا این که همه با هم روشن باشند و دکمه سمت چپ برای ضعیف و قوی شده خط تراز و هم پنین اتصال به گیرنده  می باشد که تا 120 متر قابلیت تشخیص محل خط را برای اپراتور فراهم می آورد. 2 چراغ هم در جلوی این دکمه ها می باشد که اولی میزان شارژ باتری و کناری اگر تراز در حالت lock باشد به شما نشان می دهد.

این نکته مهم را در نظر داشته باشید که وقتی تراز در حالت قفل است فقط در این حالت ازش استفاده نمایید زیرا اگر در این حالت و حالت خود تراز برای یک سطحی که می خواهید تراز کنید استفاده کنید ارتفاع خط در این دو حالت کمی با هم متفاوت می باشد.

محتویات gll 3-80 g

این دستگاه همراه 4 عدد باتری آلکالاین و یک تارگد یا همان شاخص به همراه یک کیف برزنتی و کاتالوگ های مربوته در یک کیف هارد کیس ارائه می شود.

حرف آخر

این تراز برای کسانی که هزینه زیادی نمی خواهند بهند و یا بهتر بگوییم پایه و سه پایه نیازی ندارند روی دستگاه باشد و یا خودشان دارند و یا این که حتی خودشان می خواهند هر نوع متعلقاتی که فکر می کنند مناسب کارشان است بخرند یک گزینه عالی می باشد.

مشخصات فنی تراز لیزری بوش مدل gll 3-80g

مشخصات
باطری4*َAAA
دامنه نمایش30m
دامنه اندازه گیری با گیرنده120m
دقت+-4
وزن دستگاه0.9kg
دارای
کیف حمل

نمودار تغییر قیمت تراز لیزری بوش مدل gll 3-80g

نظرات در باره محصول تراز لیزری بوش مدل gll 3-80g

 

امتیاز کاربران به تراز لیزری بوش مدل gll 3-80g

امتیاز کاربران به تراز لیزری بوش مدل gll 3-80g (از مجموع 1 رای ثبت شده)

جهت ثبت امتیاز لطفا وارد شوید.

اخبار مرتبط